שתף קטע נבחר

ח"כ א-סנע: "להחליף את צוות חוקרי"

היועץ המשפטי לממשלה הורה לפני מספר שבועות לפתוח בחקירה פלילית נגד חבר הכנסת מסיעת רע"מ בעקבות התבטאויותיו בתחנת הטלוויזיה של אבו דאבי, בהן הצדיק את הפיגוע בקריה. א-סנע לא הגיע היום לחקירתו ואמר: "אין לי אמון בחוקרים". המשטרה: זו פעם שישית שהוא לא מגיע

ח"כ טאלב א-סנע, שאמור היה להיחקר היום (ג') במשטרת ירושלים לא הגיע לחקירה וביקש מהיועץ המשפטי לממשלה להחליף את צוות חוקריו מאחר, ולדבריו, "אין לו בו אמון".
היועץ המשפטי לממשלה הורה לפני מספר שבועות לפתוח בחקירה פלילית נגד ח"כ א-סנע, בעקבות התבטאויותיו בתחנת הטלוויזיה של אבו דאבי, בהן הצדיק את הפיגוע בקריה תל אביב.
ח"כ א-סנע טען כי ביקש היום את דחיית החקירה מכיוון שהתעכב בפגישה במשרד ראש הממשלה וכאשר הודיע על כך לראש מפלג מיעוטים במחוז ירושלים ענה לו האחרון כי לא רק שהוא מסרב לדחייה, הוא אף גיבש החלטה להמליץ לפרקליטות להעמיד אותו לדין. לדבר א-סנע, לא ייתכן שתגובש המלצה שכזו מבלי שנחקר.
במשטרת ירושלים דוחים בתוקף את טענותיו של ח"כ טאלב א-סנע ומביעים פליאה על כך, שכן לדבריהם, ח"כ א-סנע הוא אשר בחר את מועד החקירה, ויתר מכך זו הפעם השישית שנושא חקירתו מתואם עם משטרת ירושלים, ובכל פעם דחה ח"כ א-סנע את הגעתו מסיבות שונות.
גם היום, לאחר שהודיע כי אינו יכול להגיע לחקירה, ולמרות העובדה שמועד החקירה תואם עימו ונקבע על ידו, איפשרה לו המשטרה לקבוע מועד נוסף לחקירה.
במשטרת ירושלים מצפים כי ח"כ א-סנע יופיע לחקירה בימים הקרובים, כפי שהוא עצמו הודיע.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים