שתף קטע נבחר

מרוקאים בכל

בבנק, בבית הספר ובחיל האווירשפה משותפת

מרוקאי בא לבנק וביקש הלוואה של עשרת אלפים שקל. הפקידה בדקה את חשבונו, ואחרי שהכל נמצא תקין, הגישה לו טופס וביקשה שיחתום. "שאני אחתום?" שאל המרוקאי "למה מה קרה?". הפקידה הסבירה שבלי חתימתו הוא לא יקבל הלוואה, אך לשווא. בסופו של דבר שלחה את המרוקאי למנהל הבנק, גם הוא מרוקאי. "בוא הנה, תחתום", אמר לו מנהל הבנק. "לא בא לי", ענה המרוקאי. מנהל הבנק התעצבן והעיף לו סטירה. מייד חתם המרוקאי על הטפסים והגיש אותם לפקידה. "איך זה שפתאום חתמת?", השתוממה הפקידה. "להבדיל ממך", ענה המרוקאי, "הוא הסביר לי כמו בן אדם"

מחיר

בשנת 4093 אנשים לא יעשו ילדים בדרך המקובלת. הם יילכו לחנות ויזמינו משם. לדוגמה, זוג אחד נכנס לחנות ומבקש ילד בלונדיני, חכם, יפה וחמוד. המוכר אומר להם: "אין בעיה, 999 שקל בבקשה". הם נותנים לו שטר של 1000 שקל והוא אומר להם: "שיט, נגמר לי הכסף הקטן. קחו במקום זה כמה מרוקאים מהפינה"

חוכמה

מרוקאי אחד חזר מהיום הראשון בכיתה א', ורץ לספר לאמא: "אמא, אמא, היום למדנו לספור וכל הילדים ספרו עד 5 ואני עד 10. זה בגלל שאני מרוקאי?" ענתה לו האם: "לא, זה בגלל שאתה חכם". למחרת חזר הילד שוב מבית הספר וסיפר לאימו: "היום למדנו את האותיות וכל הילדים ידעו מא' עד י', ואני ידעתי עד ת'. זה בגלל שאני מרוקאי?". "לא", ענתה אימו, "זה בגלל שאתה חכם". ביום השלישי אמר הילד המרוקאי לאימו: "אמא, היום היה לנו שיעור ספורט וראיתי שהזין של כל הילדים נורא קטן ושלי נורא גדול. זה בגלל שאני מרוקאי?". ענתה לו אימו: "לא חמוד, זה בגלל שהם בני 6 ואתה בן 18"

אפליה מתקנת

לחיל האוויר החליטו לגייס שני מרוקאים, שלא יגידו שיש אפלייה עדתית. אבל המרוקאים הכי חכמים שנמצאו ידעו לספור רק עד 5. אז החליטו לתת להם לטוס במסוק, כי במסוק אפשר לעשות הכי מעט נזק. השניים עולים למסוק, ואחרי חמש דקות מתרסקים. כשפיענחו מפענחים את הקופסה השחורה שמעו החוקרים: "בחייאת, ז'וז'ו, תכבה את הפלופלר, נהייה לי קר"

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים