שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משרד החוץ מציג: הטרור של ערפאת
  ישראל משגרת באחרונה לעולם סרטוני הסברה חריפים במיוחד. באחד מהם נראות תמונות קשות מהפיגוע בדולפינריום. באחר מוצג החינוך למוות ברשות הפלסטינית. לצפיה באחד הסרטונים - לחץ על הקישור מימין

  משרד החוץ בירושלים החל בימים האחרונים בהפצת סרטונים ובהם תמונות קשות מהפיגועים האחרונים. הסרטים מופצים בכמה מדינות, בשפות שונות. הם מוקרנים באירועים ובכנסים ומופצים בקרב כלי תקשורת וגורמי השפעה.
  באחד הסרטונים (לצפיה - לחץ על הקישור מימין), נראות תמונות קשות של פצועים מהפיגוע שהיה בדולפינריום.
  בסרטון הסברה אחר נגד הרשות הפלסטינית מוצגות תמונות קשות מהוצאות להורג ברשות הפלסטינית. הטענה המרכזית המושמעת בסרט זה היא שהרשות מחנכת ילדים להיות מחבלים מתאבדים.
  "קשה להאמין, אך ילדים מחונכים לקדם את המוות בברכה. והכל מנוהל באופן מתודי על ידי הרשות הפלסטינית". עוד נטען בקריינות בסרט, כי הפלסטינים שולחים בכוונה תחילה את ילדיהם להתעמת עם חיילי צה"ל: "הרשות הפלסטינית פועלת לרווח תקשורתי מפציעת ילדים, אך כששואלים מדוע ילדים פלסטינים נמצאים בקו האש הראשון - עולה תמונה מחרידה. הילדים משרתים את התעמולה הפלסטינית".
  גדעון מאיר, סמנכ"ל תקשורת והסברה המשרד החוץ: "זה מסע רגיל ושיגרתי. אנו מראים תוצאות של פעולות הטרור על מנת להבהיר לעולם עם מה אנחנו מתמודדים. אנו מתמודדים עם מצב בו אנו חשופים לפגועי טרור עם ילדים ונשים ואנו רוצים שהעולם יבין זאת".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים