שתף קטע נבחר

אינדיאנה מובילה 2:3

24 נקודות, 15 מהן ברבע האחרון, של טרוויס בסט, קירבו את הפייסרס מרחק ניצחון מסדרת הגמר

24 נקודות של טרביס בסט, 15 מהן ברבע האחרון, הובילו את האינדיאנה פייסרס לניצחון 79:88 על הניו יורק ניקס, וליתרון 2:3 בסדרת גמר המזרח.
כמו לאורך כל הסדרה, הניקס פתחו מצויין ובתחילת הרבע השני הובילו כבר בהפרש של 18 נקודות. אינדיאנה לא נשברה וחזרה בגדול. רג`י מילר (16 נקודות) ג`יילן רוז (18 נקודות), והגנה קבוצתית אגרסיבית (שהשאירה את הניקס על שמונה נקודות ברבע השני), הובילו את הפייסרס לריצה של 3:23 שקבעה 40:42 לאינדיאנה במחצית.
ניו יורק לא הזכירה את הקבוצה האנרגטית ממשחקים 3 ו-4. לארי ג`ונסון ולטראל ספריוול היו חלשים, יואינג נראה כאילו לא החלים מהפציעה, ורק צ`רלי וורד (11 נקודות, 7 ריבאונדים, ו-7 אסיסטים) ואלן יוסטון (25 נקודות) הגיעו למשחק.
בסיום הרבע השלישי עמד יתרונם של הפייסרס על שמונה נקודות. ברבע הרביעי התחילה הצגת יחיד של טרוויס בסט. הרכז המחליף של אינדיאנה, שהשפעתו על גמר המזרח עד כה היתה מזערית, לקח אחריות וקלע 15 מ-25 הנקודות של קבוצתו ברבע, כשהוא מוסיף שישה ריבאונדים, ומבטיח את הניצחון. הפייסרס שהגיעו בשבע השנים האחרונות חמש פעמים לגמר המזרחי, זקוקים רק לניצחון נוסף בכדי להגיע בפעם הראשונה בתולדותיהם לגמר של האנ.בי.איי.
המשחק השישי בסדרה יארח ביום שישי ב-4:00 במדיסון סקוור גארדן, ניו יורק.

לפנייה לכתב/ת
מומלצים