שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל פ"ת: ראקוביץ' ורוזן לא ישחקו מול חיפה
  שני השחקנים עדיין פצועים, ובקבוצה מעדיפים שלא לסכנם. בהנהלת פ"ת הבטיחו שלא להעלות את מחירי הכרטיסים לקראת המשחק

  יוסי רוזן וארמין ראקוביץ', שחקנה הזר של הפועל פתח תקווה הסובל מפציעה, לא ישחקו ככל הנראה בשבת הקרובה מול מכבי חיפה (19:00, שידור ישיר בערוץ השני) מאחר ועדיין אינם כשירים. ראקוביץ' אמנם חזר לאחרונה להתאמן, אבל בקבוצה מעדיפים שלא ישחק עד שיחלים לחלוטין.
  דובר הקבוצה, איציק כגן, אמר היום (ג') ל-ynet: "ראקוביץ' אמנם התאמן, אבל הוא עדיין לא כשיר ב-100 אחוז ולכן הוא כנראה לא ישחק בשבת. יוסי רוזן עדיין פצוע וזה יהיה נס אם הוא יוכל לשחק".
  בקבוצה מבטיחים שלא להעלות את מחירי הכרטיסים לקראת המשחק החשוב מול מכבי חיפה. מחירי הכרטיסים ינועו בין 50 ל-70 שקל והקבוצה תנפיק לקבוצות נערים שפנו אליה כרטיסים ב-35 שקל. הקופות יפתחו ב-16:00 ושערי האיצטדיון יכשעה וחצי לאחר מכן. כניסת נשים השבת לא תהיה חינם.
  מכבי חיפה ביקשה מפתח תקוה להעביר כ-2000 כרטיסים למכירה מוקדמת, ונענתה בחיוב. בפתח תקוה אומרים כי אם יהיה צורך בכרטיסים נוספים, הקבוצה תעבירם ללא בעיות.
  במקביל, הודיעה המשטרה להנהלת הפועל פתח תקווה כי היא מורידה את מספר האוהדים שיורשו להיכנס. בפתח תקווה יקיימו דיונים עם המשטרה כדי שהקיצוץ לא יהיה גדול מדי.
  לפני המשחק ייערכו מספר טקסים, ביניהם טקס של אדידס להשקת הכדור הרשמי של המונדיאל. ראש עיריית פתח תקוה, איציק אוחיון, יכריז על תחילת בניית האיצטדיון העירוני החדש בפתח תקוה.

  לפנייה לכתב/ת
  ארכיון ידיעות אחרונות
  רוזן. עדיין פצוע
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים