שתף קטע נבחר

שפירא ופניג'ל נפגשו בעניין טלקר

נשיא הפועל חיפה, רובי שפירא, ויו"ר בית"ר ירושלים, מאיר פניג'ל, נפגשו היום לדון על העברתו של מגן חיפה, עופר טלקר, לירושלים, אולם לא הגיעו להסכמות. סלע המחלוקת: דמי ההעברה אותם דורש שפירא על כרטיסו של טלקר

נשיא הפועל חיפה, רובי שפירא, ויו"ר בית"ר ירושלים, מאיר פניג'ל, נפגשו היום (ג') במלון "סיטי טאוור" במת גן, כדי לדון על האפשרות להעברתו של עופר טלקר, מגן הפועל חיפה, לבית"ר. אולם גם בתום פגישה, שהוגדרה על ידי המשתתפים כחיובית, לא הושגו תוצאות.
ככל הנראה, סלע המחלוקת בין שני הצדדים היא העובדה ששפירא דורש מבית"ר דמי העברה עבור השחקן. מנגד, בבית"ר מעוניינים לקבל את טלקר ללא תמורה, וזאת בידיעה כי שפירא, שמנסה לקצץ בתקציב קבוצתו, ישמח להוריד מהתקציב את חוזהו של טלקר, שמוערך בכ-180 אלף דולר לעונה.
למרות שלא הושגו הסכמות, פניג'ל נשמע אופטימי אחרי הפגישה ואמר ל-ynet: "קבענו בינינו שנמשיך לדבר על העניין ואני מקווה ששפירא ימתן את דרישותיו. אם הוא ירד קצת למטה ואנחנו נעלה למעלה, אז ניתן יהיה להגיע לסיכום". בכל מקרה, שפירא אישר לראשי בית"ר ירושלים לנהל משא ומתן עם טלקר על תנאיו האישיים.
כזכור, שפירא רכש את כרטיסו של טלקר לפני מספר שנים מעירוני אשדוד, עבור סכום שנשמע אז דמיוני - 450 אלף דולר. היום, כנראה, שפירא פשוט מנסה למזער את הנזקים ולהרוויח מעט על ההשקעה בכרטיס השחקן של טלקר.לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
טלקר. בין חיפה לירושלים
צילום: דודו פריד
מומלצים