שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  היענות מוגבלת לערוץ 5 פלוס
  רק כמה מאות לקוחות הצטרפו בשבוע הראשון לערוץ חמש פלוס, אולם בחברות הכבלים לא מודאגים. סמנכ"ל שיווק ב"תבל": "כשנחשיך את המסך אוהדי הספורט יבינו שצריך לשלם"

  במהלך השבוע האחרון הצטרפו רק כמה מאות של לקוחות לערוץ 5 פלוס. הערוץ ימשיך להינתן ללא תשלום עד ה-16 בחודש, שלאחריו מתכוונים חברות הכבלים והלווין "להחשיך" את הערוץ.
  ל-ynet נודע כי במהלך השבוע האחרון קיבלו כל אחת מחברות הכבלים והלוויין רק מאות בודדות של בקשות להתחבר לערוץ. מספר המצטרפים הרב ביותר הוא בחברת תבל, שמשדרת באזור גוש דן. בכיר באחת מחברות הכבלים אישר ל-ynet את הפרטים, והוסיף: "נכון לעכשיו, נראה שהצרכנים עדיין לא מעוניינים לשלם בעבור הערוץ, אבל אף אחד לא מתכוון לוותר. אנחנו נחשיך את הערוץ ב-16 בחודש".

  "הצרכנים יבינו כשנחשיך את המסך"

  איתן גליק, סמנכ"ל שיווק, בתבל: "כנראה שרק כאשר יחשיכו את המסך ואוהדי הספורט לא יוכלו לצפות במשחק שהם רוצים, רק אז הם יבינו כי צריך לשלם כדי לראות את המשחק. אני לא יודע כמה הצטרפו וכמה לא. זה לא מעניין בשלב הזה. אנחנו נמדד רק כאשר נתחיל במסע הפרסומי שלנו, לאחר שהערוץ יחסם".
  דוברת ערוצי זהב: "נכון שבמהלך השבוע הצטרפו מאות בודדות בלבד, אולם לאחר פתיחת המסע הפירסומי שלנו, ולאחר שנבנה חבילה מיוחדת לאוהבי הספורט, אני מניחה שההצטרפות תגבר. כבר היום קיבלנו פניות רבות לחיבור לחבילת 'הגברים', שכוללת את ערוץ 5+". מחברת הכבלים מת"ב ומחברת הלוויין לא נמסרה תגובה עד פרסום הידיעה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 5
  הפועל ירושלים בספורטה. "כנחשיך יבינו"
  צילום ערוץ 5
  מומלצים