שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הלווין הגיש בקשה לשידורי המונדיאל

  הבקשה לשידור משחקי המונדיאל הוגשה למועצת הכבלים והלווין, שעדיין לא קיבלה החלטה בנושא בשל חילוקי דעות בין חבריה. ל-ynet נודע כי לקוח שיסכים להתחבר ללווין למשך שנה, יזכה לקבל את ערוץ המונדיאל במחיר מופחת של כ-50 דולר

  חברת "יס" הגישה בשבוע שעבר בקשה רשמית למועצת הכבלים והלווין לאפשר לה לשדר את משחקי מונדיאל 2002 בשידורי "תשלום לפי צפייה". ב"יס" מקווים כי המועצה תאשר את הערוץ היעודי ותאפשר לחברת הלווין לגבות כ-50 דולר עבור השידורים.
  ל-ynet נודע כי בחברת "יס" הורידו את המחיר הבסיסי של החבילה, שאמור היה להיות 120-150 דולר, בגלל לחץ ציבורי. בנוסף, המחיר המופחת מותנה בכך שהלקוח הפוטנציאלי יתחבר ללווין למשך שנה. במידה שלא, מחיר החבילה יגיע ל-100 דולר לכל הפחות.
  מועצת הכבלים והלווין קיימה בשבוע החולף ישיבה, שהוגדרה סוערת מאוד, ובמהלכה לא התקבלה עדיין החלטה. במהלך הדיון התנגדו מספר גדול של חברים במועצה לאישור שידור הערוץ בטענה "שלא מקובל לשדר ערוץ שפועל במשך חודש אחד בלבד. מה יקרה אם מישהו ירצה לשדר במשך חודש אחד שידורים של סיינפלד ויגבה כסף עבור זה?".
  מספר חברים שתמכו באישור הערוץ טענו כי "מאז המונדיאל האחרון, השתנו התנאים בשוק וצריך לאפשר ללווין לשדר את המונדיאל, בעיקר משום שהמחיר סביר ויש אפשרות לצפייה במשחק הפתיחה, חצי הגמר והגמר ללא תשלום". המועצה התפזרה ללא החלטה מעשית ורק בישיבה הבאה יוחלט על גורל הערוץ של הלווין.
  גורם בכיר במועצת הכבלים אמר היום ל-ynet: "על פניו נראה כי הערוץ יאושר. אנחנו נמצאים במצב חדש השנה. נראה שבגלל הזכויות שיש לערוץ הספורט לשדר את המשחקים והמחיר הסביר, הלווין יקבל את האישור המיוחל".
  יורם מוקדי, יו"ר מועצת הכבלים והלווין, הוסיף: "נכון לעכשיו אין עדיין החלטה. אנחנו נמצאים במצב מאוד עדין ונראה כי בישיבה הבאה נצטרך להחליט בעניין".

  הלווין: "זה יהווה קטליזטור אדיר להצטרפות ל'יס'"

  בחברת הלווין מסרבים להתייחס באופן רשמי לשידורים עד האישור המיוחל של מועצת הכבלים והלווין. בכיר בחברה: "אנחנו מתכוונים להפוך את הערוץ כזרז להצטרפות אדירה לחברת הלווין. אנחנו מאמינים שהרבה אנשים יצטרפו לערוץ ואז הם ישארו בחברת הלווין".
  בחברה מתכוונים לשדר במשך 18 שעות בערוץ הייעודי במשך חודש שלם. בערוץ ישודרו ראיונות וכתבות מגזיניות על הנבחרות המתמודדות במונדיאל בנוסף לשידור המשחקים עצמם.  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים