שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כל ילדיי

  הערוץ הראשון, ימים ה', א', ג'-ד'

  קלסי מספרת לאופל שקווין אמר לה שהוא אוהב אותה. קווין מנסה לפנות לאמו שתעזור לו, אך היא מסרבת לקבל אותו כהומוסקסואל. ג'נט מבקרת את אריקה בכלא ומנסה לשכנע אותה שתסכים לפגוש את ג'ק. ג'יליאן מגיעה לביתו של טד ושם מצפה לה הפתעה בדמותו של ג'יימי. ג'נט מטלפנת לאמנדה וקובעת איתה פגישה בהולידייז.

   

  טרוור שומע מאמנדה שג'נט חזרה העירה וטלפנה לאמנדה ולא אליו. בלינדה מבקשת מג'נט לדבר עם טרוור על פגישתה עם אריקה. קלסי מאושרת עקב מה שנראה לה כאהבה הדדית בינה ובין קווין. פלמר עומד על דעתו שקווין הומוסקסואל, ג'ק בא לבקר את אריקה בניגוד לרצונה. בינתיים אריקה מקבלת שיחה מרגשת מבתה ביאנקה.

   

  ברברה כועסת על ביאנקה, משום שהתקשרה לאריקה ואחר כך שיקרה לה שהיא מדברת עם ג'ק. ג'ק מציע לאריקה שינסה לארגן לביאנקה ביקור אצלה, אך אריקה אינה מוכנה. ג'ק שומע שטראוויס מתנגד לכל קשר בינה לבין אריקה. טרוור אינו מרוצה מכך שלא טלפנה אליו מיד כשחזרה מנסיעתה, ובין השניים פורץ ויכוח. קווין מרגיש אשם על שפלמר ואופל מתווכחים בגללו. קלסי מחכה בקוצר רוח לפגישה עם קווין ומתכננת תוכניות לעתיד, אך קווין מנסה להתחמק ממנה.

   

  ג'נט וטרוור מדברים על החששות שיש לשניהם מהידוק הקשר ביניהם, והוויכוח מתלהט. טים שנכנס לחדר באמצע הוויכוח אומר לטרוור שהוא אינו בוטח בג'נט. בלינדה מספרת לליזה שהיא מחכה לפגישה עיוורת שקבעה לה דודתה גרייס. מטיאו חושד שחברת טרנסגלובל נוהגת ברשלנות בנושא הבטיחות. כשנודע לו שסמיטי המכונאי נפצע והוא בבית החולים, ממהר מטיאו לבית החולים. ג'ק מביא לאריקה מכתב מטראוויס שאוסר עליה להפגש עם ביאנקה עד שהגיעה לגיל בגרות. אריקה מבקשת מג'ק לעזור לה לדבר עם ביאנקה בלי ידיעת אביה, אך ג'ק מסרב.

   

  אריקה כועסת על ג'ק שאינו מוכן לעשות מה שהיא מבקשת ומשלחת אותו לדרכו. היא מנסה לדבר עם ברברה, אך גם היא אינה עוזרת לה. בלינדה אינה מרוצה מהגבר שהכירה בפגישה העיוורת ואומרת לו שהיא עמוסה בעבודה. מטיאו מנסה להוציא ממחשב בית החולים מידע על הפצועים מחברת טרנסגלובל שהגיעו לטיפול בבית החולים. טים מזהיר את טרוור מפני ג'נט ומזכיר לו את עברה האפל. אמנדה מספרת לג'נט שטרוור התגעגע אליה בזמן היעדרה. אריקה מזמינה את לייזה לכלא ומבטיחה לתת לה את ראיון חייה, אם לייזה תעזור לה להחזיר אליה את ביאנקה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  ד"ר צ'פמן אומר לקווין שהוא מעמיד פני הומוסקסואל כדי להעניש את הוריו על כך שנטשו אותו בילדותו. גלוריה מבקשת לדבר עם מירטל ומודה בפניה שהיא לא אוהבת את דימיטרי. דימיטרי מנסה להוציא מד"ר רוסיטר, הרופא שטיפל באדמונד בזמן הסערה, מידע שיעזור לו להוכיח שאדמונד אינו כשיר לטפל בילדיו. קלסי ולורה מספרות לסקוט שקווין נעלם. לורה אומרת לקלסי שהיא יכולה להבין אם סקוט נפגש עם אחרות. סקוט מספר לטד על ההרפתקה שלו עם ג'יליאן. דימיטרי חוזר לסוויטה בה הוא מתגורר עם גלוריה ואינו מוצא אותה שם. ג'יליאן מספרת לו על התקרית עם טד.

   

  לייזה מגיעה לבית החולים, ופוגשת שם את ג'ייק מרטין, שמופתע לשמוע על הריונה. אלי דויל, שנוכחת בפגישתם, מבחינה שהיה בין השניים קשר קודם. קווין מגיע להולידייז וקלסי מספרת לו שדאגה לו מאוד. מטיאו חוזר להולידייז לאחר שחילק עלוני פרסומת של המסעדה לעובדי חברת התעופה, ומחכה לעובדים שיבואו לשתות אצלם. דימיטרי משמיץ את טד באוזני ג'יליאן כדי להרחיקה מטד. ג'ודית שפילד מבקרת את אופל וכשנודע לה שקווין נעלם, היא חוששת שהוא קיים קשר אינטימי עם ריק. פלמר אומר לג'ודית שקווין הושפל בארוחה עם הוריו משום שנהגו בקלסי כאילו היא ארוסתו.

   

  ג'קסון מזהיר את מטיאו לא לחקור את התרסקות המטוס באופן עצמאי. דימיטרי מתפרץ למשרדו של טד בניסיון למצוא את גלוריה, ומאיים על טד שיניח לה. טד אומר לדימיטרי שגלוריה מעולם לא אהבה אותו. לייזה ומריאן מתקרבות זו לזו. טד אומר ללייזה שהוא הפסיק לרדוף אחרי גלוריה לתמיד. קלסי אומרת לקווין שהיא אוהבת אותו. ג'יליאן באה למשרדו של טד ואומרת לו שאין לה כל כוונה להתרחק מטד.

   

  ג'יליאן מנסה לפתות את טד. טד מזמין אותה לביתו ומבטיח לה הפתעה. קלסי מביעה צער על כך שאמרה לקווין שהיא אוהבת אותו. הוא אומר לה שגם הוא אוהב אותה, אבל אחרת. קלסי אינה מבינה אותו נכון, ומתחילה להאמין שגם קווין מאוהב בה. ג'ק מודאג מכך שאריקה אינה מצלצלת אליו. הוא מבקש מג'נט לבקר את אריקה ולברר מה מצבה ומה יחסה אליו. מירטל מבקרת את אריקה בכלא ואריקה מספרת לה על רגשי האשם העמוקים שהיא חשה עקב מה שקרה למריה. אריקה מבקשת ממירטל לא לספר לג'ק על מצבה ואומרת שאינה רוצה שיבקר אותה.


  פורסם לראשונה 09/01/2002 17:06

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים