שתף קטע נבחר

עוד ועוד פולנים

לא קל להיות פולניזהירות

פולני אחד שומע צעקות מחוץ לביתו, מציץ החוצה ורואה אנשים סוחבים גופה ואחריה אישה הולכת וצועקת: "למה אתה עוזב אותנו והולך למקום חשוך וקר, בלי אוכל, בלי חום, מקום שאף אחד לא יטפל בך בו, אף אחד לא יתייחס אליך, אף אחד לא יאהב אותך". הפולני חוזר מהר לביתו וצועק לאישתו: "מהר, תסגרי את החלונות והדלתות, השכנים רוצים להכניס לבית שלנו גופה".

הצלה

שוטר שואל מציל פולני: "מה עשה המתאבד אחרי שחילצת אותו ממי הנהר?" עונה הפולני: "הלך ותלה את עצמו על עץ". השוטר: "אז למה לא הורדת אותו?" הפולני: "חשבתי שהוא רוצה להתייבש".

זיהוי

פולני ויקה יושבים מתחת לעץ. לפתע נטפל אל הפולני זבוב גדול וירוק. היקה אומר לו: "זה זבוב שנקרא זבוב הסוסים". אומר הפולני: "אתה רוצה לומר לי שאתה חושב אותי לסוס?" אומר היקה: "אני לא, אבל את הזבובים קשה לרמות".

אופטימיות

בבאר בחצות יושבים יהודי ופולני וצופים בחדשות. רואים שם נערה שעומדת לקפוץ מבניין גבוה. הפולני אומר ליהודי: "בוא נתערב על מאה דולר שהיא לא תקפוץ". היהודי מסכים, ואיך שהם מתערבים היא קופצת ונמרחת על הרצפה. אז אחרי שהפולני משלם היהודי אומר לפולני: "האמת היא שלא הייתי פייר איתך, זה שידור חוזר משש בערב, כך שידעתי מראש מה יקרה". אז הפולני אומר לו: "גם אני ראיתי את זה בשש אבל לא חשבתי שהיא תעשה את אותה שטות פעמיים".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ארכיון
מהר, תסגרי את החלונות והדלתות
צילום: ארכיון
מומלצים