שתף קטע נבחר

מחכים לרג`י

היום בארבע לפנות בוקר שעון ישראל, יערך משחק מספר 2 בסדרת גמר האנ.בי.איי בין הלייקרס לפייסרס. לאחר משחק ראשון משעמם, יש רק בן אדם אחד שיכול להעיר את הסדרה, רגי מילר שלאחר תצוגת נפל במשחק הראשון ינסה להחזיר את אינדיאנה לתמונה

מחר (ב-4:00 לפנות בוקר), תארח ב"סטייפלס סנטר" , הלוס אנג`לס לייקרס את האנדיאנה פייסרס במשחק מספר 2 בסדרת הגמר של האנ.בי.איי. הלייקרס מובילים 0:1 בסדרה, לאחר שניצחו 104:87 ביום רביעי לפנות בוקר.
מה שהפך את היתרון של הלייקרס למשמעותי אינו רק הנצחון עצמו, אלא הדרך בה הוא הושג. הלייקרס שלטו במשחק מההתחלה, עלו ליתרון 15 נק` כבר ברבע הראשון ולא נתנו לאינדיאנה להתקרב אליהם. שאקיל אוניל לא נתקל בבעיות מיוחדות מתחת לסלים, קלע 43נקודות, ליקט 16 ריבאונדים, מהם 6 בהתקפה. סך הכל קלעו הלייקרס 18 נקודות מריבאונד התקפה.
לארי בירד והפייסרס מקווים שרג`י מילר יחזור לעצמו. מילר, שקלע עד כה בפליי-אוף בממוצע של 22 נקודות, נשמר ביום רביעי מצויין על-ידי רון הארפר, וקלע רק 7 נקודות באחוז מזעזע של 1 מ-16 מהשדה.
ללא מילר במשחק נותרה אינדיאנה ללא תשובה רצינית לשחקנים מעיר המלאכים. רכז הקבוצה, מארק ג`קסון, יודע איך לעורר את מילר למשחק הלילה: "במקרה ורג`י צריך `אויב` כדי לקבל מוטיבציה למשחק, כמו בסדרה נגד הניקס, אני אבחר מישהו בקהל, אולי אחד מאותם סלבריטאים שיושבים בשורה הראשונה, ואגיד לרג`י שהוא אמר עליו איזו שטות לקראת המשחק הלילה. זה יכניס אותו למשחק."

לפנייה לכתב/ת
ארכיון
רגי מילר, אינדיאנה פייסרס
ארכיון
רויטרס
שאקיל אוניל, לוס אנגלס לייקרס
רויטרס
מומלצים