שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  היום: ישיבה גורלית בנוגע לעתיד הפועל חיפה
  ההסתדרות בחיפה אמנם לא תערוך היום (א') את הפגישה בנוגע לעתידה של הפועל חיפה, אולם בהתאחדות החליטו לקיים את הישיבה שלהם באותו נושא כמתוכנן. יו"ר הבקרה ונאמן הקבוצה, יאיר רבינוביץ', שינהל את הישיבה בהתאחדות: "העובדה שההסתדרות שוב דחתה את הישיבה מעידה על חוסר רצינות. אנחנו נקבל החלטות שיחייבו את כולם". יו"ר ההסתדרות בחיפה, ברוך זלץ: "אני לא מבין מה ההיסטריה".

  ההתאחדות לכדורגל תקיים היום (א') ישיבה בנוגע לעתידה של הפועל חיפה. הישיבה אמורה היתה להתקיים לאחר דיון שנועד גם כן למחר בהסתדרות בחיפה, אולם זה נדחה, ובהתאחדות החליטו לקיים את הפגישה בכל מקרה.
  יו"ר הבקרה ונאמן הפועל חיפה, יאיר רבינוביץ', שינהל את הישיבה יחד עם יו"ר ההתאחדות, גברי לוי, ומספר נציגים משפטיים, אמר בנוגע להיעדרות נציגי ההסתדרות: "זו לא פעם ראשונה שההסתדרות דוחה את הישיבה בעניין הזה, וזה מעיד על חוסר רצינות. אנחנו לא יכולים לחכות. נקיים את הישיבה מחר ונקבל החלטות שיחייבו את כולם".
  מחזיק תיק ההסתדרות בחיפה, ברוך זלץ: "אנחנו לא נקיים ישיבה מכיוון שלא כל הנציגים יכולים להגיע אליה. אנחנו לא אחראים להחלטות של יאיר רבינוביץ', ואני לא מבין מה ההיסטריה".
  זלץ הוסיף כי ההסתדרות לא תוכל לעמוד בדרישות הכספיות שמצפים ממנה: "ביקשו מאיתנו עזרה של 3-4 מיליון שקלים, אבל לא נראה לי שנוכל לעמוד בזה. אבל אם יציגו לנו תוכנית הבראה כוללת שתצביע על כך שיש תקומה להפועל חיפה, נהפוך עולמות כדי למצוא דרך לעזור לקבוצה. אני לא יודע עם העזרה שלנו תגיע בתרומה כספית או במתן עזרה לגיוס כספים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים