שתף קטע נבחר

עמרי שרון נחקר בפרשת העמותות של אביו

בנו של ראש הממשלה נחקר ביחידה הארצית לחקירות הונאה בבת ים, בנוגע לפרשת מימון הקמפיין של אביו לבחירות הפנימיות בליכוד. בשבועות האחרונים נחקרו גם אורי שני, ראש לשכת ראש הממשלה ועו"ד דב וייסגלס, מקורבו של שרון

עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה אריאל שרון, נחקר היום (א') ביחידה הארצית לחקירות הונאה שבבת ים, בעניין פרשת העמותות שפעלו לטובת בחירתו של אביו בבחירות הפנימיות בליכוד. בפרשה נחקרו כבר ראש לשכת ראש הממשלה, אורי שני, ועורך הדין דב וייסגלס. גורמים במשטרה ציינו כי החקירה נמשכה זמן קצר, כיוון ששרון לא שיתף פעולה עם החוקרים.
לפני כחודש נחקר ראש לשכת ראש הממשלה אורי שני, בנוגע לאופן מימון הקמפיין שסייע לראש הממשלה שרון בבחירתו לראשות הליכוד בבחירות הפריימריז בשנת 1999. החקירה נמשכה יום שלם. במשטרה בדקו אם בוצעו עבירות בדרך מימון הקמפיין של שרון.
על אף רגישותה של החקירה, בראש הצוות שחקר את שני לא עמדה ראש יאח"ה, תת ניצב מירי גולן. מהמשטרה נמסר כי שני ענה על שאלות החוקרים.
שבועות ספורים קודם לכן נחקר מקורב נוסף לראש הממשלה, עורך הדין דב וייסגלס. גורמים בכירים במשטרה אמרו כי וייסגלס נחקר בחשד כי סייע בהעברת מיליוני שקלים דרך עמותות קש.
במשטרה העריכו כי מקורבים נוספים לראש הממשלה ייחקרו בעתיד, ואכן הבוקר נחקר בנו עמרי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
נחקר. שרון
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים