שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הנהלת הפועל פתח תקווה תומכת בגוטמן

  בתום ישיבה שנערכה בשעות הערב פרסמה ההנהלה הודעת תמיכה במאמן. אוהדי הקבוצה ריססו על קירות האיצטדיון כתובות בשבח הבעלים מאיר שמיר והמאמן אלי גוטמן, וכנגד ההנהלה. איציק כגן, דובר הקבוצה: "אני מצטער שזו הדרך בה האוהדים בוחרים להביע מחאה"

  אוהדי הפועל פתח תקווה ריססו כתובות על קירות האיצטדיון המקומי כנגד הנהלת המועדון ובעד המאמן אלי גוטמן. הכתובות ככל הנראה רוססו במהלך הלילה (שבת) ונכתב שם: "שמיר - 10, גוטמן - 10, ההנהלה 0". כמו כן נכתב מסר ישיר לבעלים מאיר שמיר: "תפטר את ההנהלה". בקבוצה דאגו להסיר את הכתובות מיד.
  כבר אתמול, לאחר ההפסד להפועל באר שבע (2:1), החלו האוהדים לקרוא להנהלה להתפטר, וקראו לגוטמן להישאר בקבוצה עונה נוספת כדי להמשיך את מה שהחל. איציק כגן, דובר הקבוצה: "אני מצטער מאוד שזוהי הדרך בה בוחרים האוהדים להביע את מחאתם. נכון שהקבוצה נמצאת במצב קשה ושלושת ההפסדים הרצופים מעידים על כך, אבל יש נקודת אור בדמות השחקנים הצעירים של הקבוצה שמשותפים במשחקי הליגה".
  על השאלה מדוע הכתובות כוונו נגד ההנהלה השיב כגן: "אני חושב שיש לי הסבר למה הכתובות הם כנגד ההנהלה ולא כנגד המאמן, אבל אני מעדיף לשמור זאת לעצמי. מעבר לזה, בפעם הבאה נתלונן במשטרה ונצפה שהכותבים ייתפסו. נכון עכשיו, אנחנו פונים להגיון והשכל של אוהדי הקבוצה ומבקשים מהם לתמוך ולתת כתף".

  גיבוי לגוטמן

  הנהלת הפועל פתח תקווה התכנסה הערב עם הבעלים של הקבוצה, מאיר שמיר, לדון במצב הקבוצה. בתום הישיבה פרסמה ההנהלה הודעה בה היא מעניקה גיבוי למאמן אלי גוטמן: "ההנהלה כולה עומדת מאחורי גוטמן ותעשה הכל על מנת שהקבוצה תצליח ותחזור למעגל הניצחונות. ההנהלה תעשה כל שביכולתה כדי ליצור שקט תעשייתי סביב הקבוצה כשהמשימה הבאה היא ניצחון על מכבי נתניה".
  לאחר הפגישה נערכה שיחה טלפונית בין שמיר לגוטמן, במהלכה העביר שמיר את ההודעה לגוטמן באופן אישי. גוטמן הביע שביעות רצון מההחלטה ואמר שיעשה הכל להצלחת הקבוצה ולטיפוח כשרונותיה הצעירים.
  דני לוי, שלאחרונה התבטא מספר פעמים נגד גוטמן, אמר לאחר הישיבה: "אני עומד ב-100% מאחורי ההודעה שהוצאנו. עכשיו אנחנו רוצים שקט".

  - היום פורסם בעיתונות שאמרת שגוטמן קוסם כי הוא מעלים קבוצות. כבר שיניתי דעתך?

  "זה מה שאמרתי אתמול, מה שרצינו השגנו ואני לא רוצה לפרט. עכשיו אנחנו רוצים שקט".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  אלי גוטמן: מאמן הקבוצה
  צילום ערוץ 2
  צילום:סיון פרג`
  הבעלים מאיר שמיר
  צילום:סיון פרג`
  מומלצים