שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טלקר: למרות הסימפטיה לחיפה, בית"ר חייבת נקודות
  עופר טלקר, מגן בית"ר ירושלים, יפגוש הערב בקרית אליעזר את קבוצתו לשעבר, הפועל חיפה. למרות הסימפטיה לספינה האדומה שטובעת בחובות כספיים, לטלקר אין היסוסים: "בית"ר מתחת לקו האדום ועם כל הכבוד להפועל חיפה, אנחנו חייבים ניצחון"

  עבור עופר טלקר, מגן בית"ר ירושלים, המפגש הערב (19:50, קרית אליעזר, שידור ישיר בערוץ הספורט) עם הפועל חיפה, הוא לא עוד משחק בליגת העל. בזמנו, הפעולה האחרונה שעשה רובי שפירא כבעלים של הפועל חיפה היתה לחתום על טופס ההעברה של טלקר מהפועל חיפה לבית"ר. הערב, טלקר יפגוש את חבריו לשעבר ולמרות הסימפטיה לספינה האדומה שטובעת בחובות כספיים, המגן הימני של בית"ר יודע כי הקבוצה שלו זקוקה בדחיפות לנקודות.
  "למרות הסימפטיה והאהבה להפועל חיפה, בית"ר ירושלים נמצאת עמוק בתחתית וחייבת להשיג נקודות", אומר טלקר שמוסיף "אני לא שוכח לרגע אחד את התקופה היפה בהפועל חיפה ואת העובדה שזו הקבוצה בה פרחתי; למרות זאת, אני אשחק בלי סנטימנטים למען ההצלחה של בית"ר".

  בינתיים, המצב שלכם בתחתית מדאיג?

  "אנחנו מתחת לקו האדום ועם כל הכבוד להפועל חיפה, תיקו לא בא בחשבון מבחינתי אלא רק ניצחון. אני חס וחלילה לא מזלזל בהפועל חיפה, יש להם יותר נקודות מלבית"ר, אבל אנחנו חייבים להשיג נקודות ונילחם בשביל לנצח".

  ואולי עודף מוטיבציה יפגע בכם?

  "אין אצלנו עודף מוטיבציה, אלא אנחנו צריכים להיות מרוכזים ולתת את הנשמה. הניצחון והנקודות זה הדבר היחיד שאנחנו צריכים לחשוב עליו כרגע".

  בקרית אליעזר נחזור לראות את עופר טלקר של פעם?

  "אני לא מסתכל על עצמי, אלא על הקבוצה. אני לא מנסה לתת הצגה פרטית כדי שיגידו שהייתי טוב, כי זה לא משנה. גם אם אני אתרגש הערב, זה מובן. אבל בשורה התחתונה חשוב שבית"ר תצא מהמצב הקשה".

  יכול להיות שבתום העונה, אחת מהקבוצות, הפועל חיפה או בית"ר ירושלים, תרד ליגה?

  "אני מקווה שגם הפועל חיפה וגם בית"ר ירושלים ישארו בליגה הראשונה. כרגע אני משחק בבית"ר והקבוצה יקרה לי, אבל גם להפועל חיפה יש לי מקום חם בלב".

  תיפגש עם משפחת שפירא?

  "אשמח לפגוש את משפחת שפירא באצטדיון, זה יהיה מרגש, הם אנשים נפלאים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  טלקר (מימין). בית"ר לפני הכל
  צילום יוסי רוט
  מומלצים