שתף קטע נבחר

משמר הכנסת: ח"כ כהן לא פגע בנכה המפגינה

כך עולה מעדות של קצין משמר הכנסת שהיה עד לאירוע. "תוך כדי האירוע, הנכים עשו הצגה שלמה של ביום פציעה, פינו את הנכה לרכב וביימו את ההצגה", כתב הקצין בדו"ח. "הייתי בטוח בצדקתי לאורך כל הדרך ", הגיב ח"כ צ'יטה כהן. הנכים: לא ביימנו דבר

הנכים ביימו פציעת הנכה המפגינה, כך עולה מעדות חדשה של קצין משמר הכנסת והמתפרסמת לראשונה ב-ynet. קצין המשמר טען היום (ב') שראה במו עיניו כי ח"כ אליעזר (צ'יטה) כהן לא פגע בנכה שהפגינה בשער הכנסת בשבוע שעבר, בניגוד לתלונות מטה המאבק של הנכים.
בדו"ח שמילא קצין משמר הכנסת (פרטיו שמורים במערכת) ישנה עדות ראייה מלאה לאירוע ועל פיה תלונת הנכה היתה מבויימת מראשיתה. לטענתו, ח"כ כהן מהאיחוד הלאומי-ישראל ביתנו, לא פגע בנכה שהתלוננה. מדברי הקצין משתמע, כי לא היה ממש בתלונה והעימות עם חבר הכנסת נועד למטרות יחסי ציבור למאבק הנכים השובתים.
להלן דו"ח קצין משמר הכנסת, שעמד בסמוך לנכה המתלוננת, ציונה יהוד: "בתאריך 29 בינואר 2002 בשעה 16:20 לערך, בהיותי בעמדת מחסום תחתון, הגיע לכיוון הפגנת הנכים ח"כ אליעזר כהן. ברגע שנכח שבעמדת מחסום תחתון, עקב חסימת הנכים, הכל סגור ואין מעבר, הזיז הח"כ את אחד המחסומים שעמדו על אי התנועה. לאחר שפינה את דרכו, התחיל לנסוע. הנכה שראתה זאת דחפה את המחסום לעבר רכבו של כהן ביד אחת ואחזה בו בכוח. תוך כדי האירוע, הנכים עשו הצגה שלמה של ביום פציעה, פינו את הנכה לרכב וביימו את ההצגה: הזמנת אמבולנס ודיווח למשטרה".
ח"כ כהן מסר בתגובה לדברים: "הייתי בטוח בצדקתי לאורך כל הדרך ואני שמח שהצדק יצא לאור בעדות ראייה של אחד מאנשי המשמר, כפי שהעיד בפני הממונים עליו".
ממטה המאבק של הנכים נמסר בתגובה כי "הנכים לא ביימו כל תאונה. חבר הכנסת צ'יטה כהן דחף עם האוטו שלו את המחסום שהיא החזיקה בו והוא נפל עליה".


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אתר הכנסת
אליעזר כהן. הצדק יצא לאור
אתר הכנסת
מומלצים