שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  קריית גת: ויקו חדד מועמד לאימון הקבוצה

  בקריית גת מעלים שמות מועמדים לתפקיד מאמנה הבא של הקבוצה, בהנחה שיצליחו להגיע להסכמה עם גילי לנדאו על התרת חוזהו. גם אמיר בן שמחון, עוזרו של לנדאו, מועמד

  ויקו חדד, מאמן הפועל באר שבע והפועל חיפה בעבר, עשוי להחליף את גילי לנדאו בתפקידו כמאמן במכבי קריית גת, אם אכן יגיע לנדאו להבנה עם הנהלת הקבוצה לגבי התרת חוזהו. הנהלת הקבוצה מבקשת, כאמור, להפסיק את ההתקשרות עם לנדאו, אולם בין שני הצדדים ישנה מחלוקת לגבי גובה הפיצוי שאותו יקבל המאמן. הנהלת הקבוצה מוכנה לשלם ללנדאו את משכורתו רק בחודשיים הקרובים, בעוד שלנדאו דורש את משכורתו עד סוף העונה. ללנדאו חוזה בקבוצה עד לסוף העונה הבאה.
  שמו של אמיר בן שמחון, עוזרו של לנדאו, כבר הוזכר כמי שמועמד להוביל את הקבוצה, אולם היום עלה גם שמו של ויקו חדד, שמנהל את בית הספר לכדורגל בעיר. בינתיים לא נעשתה פנייה לאף מאמן, ובקבוצה אומרים כי יעשו זאת רק לאחר שיגיעו להבנה עם לנדאו. בן שמחון הוא עדיין המועמד המוביל, כיוון שבקבוצה מתקשים להאמין כי יוכלו להישאר בליגה, ותולים תקווה בעיקר בדרישתה של מנהלת הליגה להקפיא את היורדות. גורם בקבוצה הזכיר גם את שמותיהם של שייע פייגנבוים, יוסי מזרחי ואורי מלמיליאן כמועמדים לאמן את הקבוצה, אולם נראה כי קריית גת תעדיף לחסוך בתקציבים ותמנה מאמן שעלותו נמוכה משל השלושה הללו.
  שחקני קריית גת נקנסו על ידי ההנהלה בשל ההישגים הדלים שלהם לאחרונה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום:צפריר אבאיוב
  מו"מ על התפטרות. לנדאו
  צילום:צפריר אבאיוב
  מומלצים