שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  יוסי אורה: בהתאחדות מעדיפים את ת"א על פני ב"ש

  מנכ"ל הפועל באר שבע, יוסי אורה, תוקף בחריפות את ראשי הכדורגל בישראל, בעקבות ניפויו של אליניב ברדה מהנבחרת. על ההתאחדות לכדורגל: "הכל שם קומבינות, הם דואגים אחד לשני"; על ריצ'ארד נילסן: "הוא עושה דברה של ההתאחדות ומזמין שחקנים על פי ציונים בעיתונים". הבעלים של הפועל באר שבע, אלי זינו: "יש לו גיבוי לכל אמירה"

  יוסי אורה, המנכ"ל של הפועל באר שבע, כועס על כל העולם. הוא בעיקר כועס על ההתאחדות לכדורגל ועל מאמן הנבחרת, ריצ'ארד נילסן, שהחליט לנפות את אליניב ברדה מסגל הנבחרת, שתצא בשבוע הבא למשחק ידידות בגרמניה.
  "אף פעם לא האמנתי למי שמנהל את ההתאחדות וגם היום אני לא מאמין להם ולא למאמן הדני שהם הביאו", אומר אורה בזעם "היה לי ברור שאליניב ברדה ומשה סבג (מעירוני ראשון לציון ג.מ) לא יסעו. בהתאחדות דואגים אחד לשני, הכל שם נסגר מראש. כל דבר רע שאני יכול להגיד עליהם, אני אגיד. הכל שם קומבינות".

  המנהל של הנבחרת האולימפית, אלי רוזן, טוען שברדה פצוע.

  "תכתוב בדיוק מה שאני אומר לך, גם אם אליניב ברדה ומשה סבג היו אומרים שיש להם כאבים בביצה השמאלית הם לא היו נוסעים. אליניב קיים אתמול אימון מלא בבאר שבע, זו לא הסיבה. האמת היא שכנראה בהתאחדות מעדיפים את הכדורגל בתל אביב על פני הכדורגל של באר שבע. זה כנראה סוג אחר של משחק".

  ואולי ברדה נופה בגלל סיבות מקצועיות?

  "זה לא בגלל סיבות מקצועית, אלא בגלל ההתאחדות לכדורגל. אם היו לוקחים את אליניב למשחק בגרמניה, ההתאחדות היתה צריכה להקדים את המשחק שלנו נגד בית"ר ירושלים וזה לא היה להם נוח. הכל קומבינות של ההתאחדות, הם לא היו מזיזים את המשחק שלנו מיום שני ליום ראשון גם בטענה שיש משחקים בליגת אוראנג".

  ומה הטענות שלך נגד ריצ'ארד נילסן?

  "הוא נהיה כמו כל אלה שמייעצים לו. הוא קובע את הזימונים רק לפי הציונים שהעיתונאים נותנים, אבל אנחנו כבר רגילים להתנהלות הזו. ההתאחדות תמשיך את הקשר עם נילסן רק בגלל שהוא עושה מה שהם רוצים".

  ואולי גם באר שבע לא בסדר, רק לאחרונה פורסם שאליניב ברדה חתם על חוזה כפול. אתה יודע מי אחראי לפרסום הזה?

  "אני מעריך שעורך הדין שלו, דן חי, העביר את ההסכם להתאחדות. בשביל להרוויח עשרה שקלים הוא מוכן להרוס שחקן ואגודה. ההסכם הוא בין אלי זינו לשחקן, ורק עורך הדין של השחקן מכיר אותו. אני אפילו לא מכיר את ההסכם הזה, שככל הידוע לא נחתם. זינו לא העביר את ההסכם, גם אליניב לא, אז ההערכה שלי היא שדן חי העביר אותו".

  מה האינטרס של דן חי לעשות דבר כזה?

  "אין לי מושג. אולי זה מאבק שהוא מנהל נגד אלי זינו".

  יו"ר הפועל באר שבע, אלי זינו, התייחס לדברים שאמר אורה על ההתאחדות לכדורגל ומאמן הנבחרת, ריצ'ארד נילסן: "זכותו של יוסי אורה בתור מנכ"ל המועדון להגיד כל מה שהוא חושב. יש לו גיבוי לכל אמירה".
  דובר ההתאחדות לכדורגל וקצין העיתונות של הנבחרת, שאול אייזנברג: "הדברים אינם ראויים לתגובה".
  דן חי לא מסר תגובה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  נופה מהנבחרת. ברדה
  צילום יוסי רוט
  צילום יוסי רוט
  הכל קומבינות. גברי
  צילום יוסי רוט
  צילום יוסי רוט
  קורא עיתונים. נילסן
  צילום יוסי רוט
  מומלצים