שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חיים יעקב: "בית הדין קבע כי צדקתי"
  יום לאחר שבית הדין המשמעתי הרחיק את אבי נימני מארבעה משחקים, טוען חיים יעקב, השופט שהוציא לנימני את הכרטיס אדום, כי הפרשה מבחינתו מחוסלת, אך מוסיף: "בית הדין הוכיח כי צדקתי". יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, צבי רוזן: "בעבקות הפסיקה היחס לשופטים ישתנה". באיגוד השופטים טוענים כי חיים יעקב ימשיך לשפוט את משחקי מכבי תל אביב

  יממה לאחר פסיקת בית הדין המשמעתי שהרחיק את אבי נימני, קשר מכבי תל אביב, מארבעה משחקים בפועל, מצהיר הבוקר (ה') השופט שהרחיק את נימני, חיים יעקב, כי מבחינתו הפרשה סגורה. "הפרשה מחוסלת. בית הדין קבע את עונשו של נימני וקבע כי ההרחקה היתה מוצדקת. מבחינתי זה מספיק".
  כאמור, אמש גזרה ועדת המשמעת של ההתאחדות עונש כבד על נימני, בעקבות הכרטיס האדום שספג מהשופט חיים יעקב במשחק הדרבי בשבת. הדיין חיים אלחדיף קבע כי נימני יורחק משמונה משחקים, מתוכם ארבעה על תנאי וארבעה בפועל. המשמעות היא שנימני לא יוכל לקחת חלק במשחק החשוב של מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה בשבת. נימני יחמיץ גם את משחקה של מכבי תל אביב נגד קריית גת, וכן משחק בגביע המדינה.

  רוזן: המקרה של נימני מהווה פרשת דרכים

  יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, צביקה רוזן, טוען כי הפרשה כולה היתה מקרה מבחן להמשך היחסים בין שופטים לשחקנים בכירים. "כבר לפני הפסיקה של ועדת המשמעת אמרתי כי המקרה הוא מבחן להמשך היחסים בין שחקנים לשופטים. אני חושב שרק כבוד הדדי יכול לשנות את המצב ולא עונש כזה או אחר. לאחר הפסיקה אני חושב שהמצב ישתנה".
  באיגוד השופטים טוענים בתוקף, כי חיים יעקב ימשיך לשפוט את משחקי מכבי תל אביב. עובדיה צבי, משבץ השופטים של האיגוד, אמר הבוקר: "חיים יעקב ישפוט את מכבי תל אביב, נקודה. כל השופטים שלנו שופטים את כל הקבוצות. למה שחיים יעקב לא ישפוט את מכבי? אני לא רואה סיבה מיוחדת. אנחנו ניתן לזמן לעשות את שלו, יעקב יירגע מכל מה שקרה סביב המשחק ואז הכל יחזור לקדמותו. אין שום סיבה שתמנע ממנו לשפוט את מכבי תל אביב בעתיד".
  גם יו"ר האיגוד, אריה זייף, חיזק את דבריו של צבי: "אין החלטה באיגוד השופטים שחיים יעקב לא ישפוט את מכבי תל אביב. הכל נתון לשיקול דעתו של המשבץ ואני לא רואה סיבה מיוחדת שתמנע מיעקב לשפוט את מכבי".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  חיים יעקב מרחיק את נימני
  צילום ערוץ 2
  צילום יוסי רוט
  נימני. פרשת דרכים
  צילום יוסי רוט
  מומלצים