שתף קטע נבחר

ח"כ דוד לוי הגיש הצעת אי אמון בראש הממשלה

"כל יום אזרחי המדינה שומעים על התרעות ופיגועים. הממשלה לא יודעת מה לומר להם. מה הם רוצים שהאזרח יעשה, שישאר בבית, או שיתחבא תחת השטיח?" מסביר לוי

ח"כ דוד לוי הגיש היום (ד') הצעת אי אמון בראש הממשלה. לוי, יו"ר סיעת גשר, טוען כי הסיעה כולה הגישה את הצעת אי האמון עקב תפקודה הלקוי של הממשלה וכישלונה בניהול ענייני המדינה. "הממשלה נכשלה וכל יום שבו היא מוסיפה לכהן רק יביא עוד ועוד נזקים", הוא אומר ל-ynet. הצעת האי אמון תידון ביום שני הקרוב במליאת הכנסת.
לדברי לוי, "כל יום אזרחי המדינה שומעים על התרעות מפני פיגועים. הממשלה לא יודעת מה לומר להם. מה הם רוצים שהאזרח יעשה, שישאר בבית, או שיתחבא תחת השטיח? מאז כינון הממשלה הזו נרצחו למעלה מ-200 ישראלים. הממשלה נכשלה בדאגה לביטחון. כך אי אפשר להמשיך. עם כל הדבקות בכיסא, ניכר גם בממשלה שאין לחבריה לא דרך ולא בשורה".
לטענת לוי, מסמך פרס-אבו עלא ממשיך לתפוס תאוצה בשעה שראש הממשלה מתנגד לו. "הממשלה מדברת בשני קולות ובזירה הבינלאומית ברור שיש לה שני ראשים. שר החוץ שלה מגבש תכנית מדינית מבלי שהממשלה דנה ואישרה בכלל את הקווים. ראש הממשלה מתבטא בריש גלי נגד התכנית הזו, אבל היא רצה. אני שואל איך פועלת הממשלה הזו? מהי העמדה? אנחנו בהתרסקות כלכלית והמצב החברתי הופך לתבערה שמאיימת על הכל. יש סבל של מאות אלפי מובטלים ואין איש יודע מה צפוי" אמר לוי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גלי תיבון
הקאמבק. לוי
צילום גלי תיבון
מומלצים