שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ההרוגים בכיסופים: מ"פ, הקשר שלו ועורכת-דין
  רב סרן מור אלרז וסמל ראשון אמיר מנצורי יובאו היום למנוחות. עו"ד אהובה אמרגי החלה לבנות אתמול בית חדש בהתנחלות גני טל, לפני שנהרגה בפיגוע

  שני החיילים שנהרגו אמש בפיגוע בצומת כיסופים ברצועה יובאו היום (ג') למנוחות: רב-סרן מור אלרז (25) מפקד הפלוגה המסייעת בגדוד "רותם" של גבעתי, יובא למנוחות בשעה 15:00 בבית העלמין בקריית-אתא; סמל ראשון אמיר מנצורי (21) מקריית-ארבע יובא למנוחות בשעה 15:15 בבית הקברות הצבאי בהר הרצל. אהובה אמרגי (דוידוביץ'), כבת 30 מגני-טל, תובא למנוחות בשעה 14:00 בבית העלמין בגוש קטיף.
  אתמול סמוך לשעה עשר בלילה התבשרו בני משפחתו של רב סרן אלרז כי בנם נהרג בפיגוע בצומת כיסופים. אל בית המשפחה הגיעו תוך זמן קצר בני משפחה וחברים קרובים, כדי לתמוך בהורים נורית ושמעון ובאח שקד, תלמיד כיתה י"ב. האם נורית היא מורה בבית-הספר "שפרינצק" בקריית-אתא, והאב עובד בחברת חשמל.
  סרן אלרז עשה את כל דרכו הצבאית בחטיבה, והיה גאווה גדולה להוריו ולאחיו. במהלך שירותו הצבאי הספיק לסיים תואר ביחסים בינלאומיים באוניברסיטת ירושלים.
  יחד עם רב סרן אלרז נהרג הקשר של הפלוגה המסייעת - סמ"ר אמיר מנצורי (21) מקריית ארבע. משפחת מנצורי היא מהגדולות בקריית ארבע. מנצורי הוא הילד השני למשפחה בת חמישה ילדים - הגדולה בת 22, הקטן בכיתה ח'. אביו עובד עיריית ירושלים, ואמו מנהלת מעון בקריית ארבע.
  מנהל בית הספר היסודי בו למד אמיר מנצורי סיפר עליו כי "היה ילד מיוחד, בעל מידות טובות, בחור חסון וחזק עם קשר הדוק להוריו".

  "עורכת דין שצפוי לה עתיד מזהיר"

  אהובה אמרגי, שנהרגה גם היא בפיגוע, הגיעה להתנחלות גני טל לפני כעשר שנים כבת שירות לאומי ושימשה כקומונרית בסניף "בני עקיבא" ביישוב. תוך כדי שהותה במושב היא הכירה את רפי אמרגי, בן מושב גני טל, נישאה לו והקימה בית במושב.
  אהובה למדה תוך כדי שהותה בגני טל משפטים באוניברסיטת בר אילן ואחר כך עבדה כעורכת דין בבאר שבע.
  לאהובה ורפי אמרגי שני ילדים, יצחק בן ארבע ואפרים בן שנתיים. אתמול החלו לבנות את בית חדש במושב גני טל. לאהובה אחות, שרה אמיתי, שגרה גם היא בגוש קטיף.
  דוידוביץ' עבדה בחמשת החודשים האחרונים במשרד עורכי הדין אביטן-מלכיאלי בבאר שבע. חבריה לעבודה שקיבלו את ההודעה על מותה מיהרו להגיע למשרד לברר פרטים עם בני משפחתה והעלו דברים לזכרה.
  עו"ד דן מלכיאלי, שקיבל אותה לעבודה סיפר: "אהובה היתה בחורה נהדרת. עסקה בתחום האזרחי, מוכשרת בצורה בלתי רגילה, תמיד אפשר היה לסמוך עליה בעיניים עצומות. היא מעולם לא דיברה על הסכנות הכרוכות בנסיעה שלה מבאר שבע לגני טל. היום היא היתה בחופשה של יום אחד כדי לטפל בענייני הבית ובאחד מילדיה. עד עכשיו אני לא מעכל שהיא נהרגה. אני קיבלתי אותה לעבודה, ומיד ידעתי שמדובר בעורכת דין שצפוי לה עתיד מזהיר. קשה לי להאמין שכל זה נקטע עכשיו".

  בהכנת הידיעה השתתף גם כתב "ידיעות אחרונות", ליאור אל-חי.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום רפרודוקציה, מוטי סנדר
  אהובה אמרגי. הרוגת הפיגוע
  צילום רפרודוקציה, מוטי סנדר
  צילום רפרודוקציה, דובר צה"ל
  רב סרן מור יהודה אלרז
  צילום רפרודוקציה, דובר צה"ל
  צילום רפרודוקציה
  סמל ראשון אמיר מנצורי
  צילום רפרודוקציה
  מומלצים