שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הפלסטינים: 23 הרוגים במחנות הפליטים בלאטה וג'נין
  בנוסף דיווחו הפלסטינים על כ-300 פצועים בפעולות צה"ל בסוף השבוע. כמו כן דיווחו על שלושה הרוגים ברצועת עזה, בגזרת בית לחם ובאזור רמאללה

  הפלסטינים דיווחו אמש (שבת) על 23 הרוגים מאז תחילת פעולת צה"ל ביום חמישי לפנות בוקר במחנה הפליטים בלאטה שליד שכם ובמחנה ג'נין.
  גורמים פלסטינים דיווחו כי ביום חמישי נהרגו שישה פלסטינים בבלאטה, בתוכם כאייד פרחאן, בן 22, ועימאד בן מוגרבי, בן 25, שני פעילים בגדודי חללי אל אקצה, הזרוע הצבאית של הפתח. בג'נין נהרגו ביום חמישי 7 פלסטינים ביניהם 6 שוטרים ואזרח.
  בשבת נהרגו בג'נין שישה פלסטינים, ביניהם מחמוד אל עזב, בן 39, ולואיי דבאייה, בן 17, שני פעילי הזרוע הצבאית של הפתח. כמו כן נהרג חאלד נג'ם, בן 19, פעיל חמאס. בין הרוגי ג'נין ביום שישי גם ילדה בת 9, ושני אחים בני 18 ו-25. במחנה בלאטה נהרגו ביום שישי שני פלסטינים - אזרח, בן 60, ושוטר פלסטיני, בן 41, שבעבר היה עצור 12 שנה בישראל, וככל הנראה השתתף בלחימה.
  בשבת נמצאה במחנה ג'נין גופתו של פלסטיני, בן 25, תושב המחנה, שנהרג ככל הנראה לפנות בוקר או ביום שישי בלילה מאש צה"ל.
  במחנה בלאטה נהרג בשבת פעיל פתח בן 18, תייסיר ג'עארה. כמו כן נפצע קשה במחנה ג'נין אחד מבכירי החמאס, השייח' ג'מאל אבו אל היג'א, ולאחר ניתוח נאלצו הרופאים לקטוע אחת מידיו.
  הפלסטינים דיווחו בסך הכל על יותר מ-300 פצועים בפעולת צה"ל בשני מחנות הפליטים. כן דיווחו הפלסטינים גם על הריסה חלקית והריסה מלאה של 53 בתים פלסטיניים - 34 בבלאטה ו-19 בג'נין.
  בתוך כך דיווחו הפלסטינים בסוף השבוע על 3 הרוגים נוספים ועשרות פצועים ברצועה, בגזרת בית לחם ובאזור רמאללה.
  בין ההרוגים ברצועה, שניים הם ילדים - בן שבע מבית חנון בצפון הרצועה, בת 9 ממחנה הפליטים ג'בליה שמתה מפצעיה לאחר שנפצעה לפני שבועיים בהפצצת צה"ל על משרדי החמאס. פלסטיני נוסף, בן 28, נהרג בסמוך לבית חנון.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים