שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל חיפה דורשת מכהן חוות דעת פסיכיאטרית
  הנהלת הפועל חיפה דורשת אישור על כשירותו הנפשית של ישראל כהן בטרם חזרתו לאימונים. מחר יגיש המנכ"ל, אבי קאופמן, להסתדרות בחיפה תכנית ההבראה להצלת הקבוצה

  בלם הפועל חיפה, ישראל כהן, לא הורשה לשוב היום (ג') לאימוני הקבוצה, מאחר ולא הביא חוות דעת פסיכאטרית שמאשרת את כשירותו הנפשית, כפי שדורשים ראשי הקבוצה. כהן הגיע למגרשה של הקבוצה בכפר סיטרין לקראת סוף האימון וחילק לשחקנים מכתבים אישיים בהם הוא מבהיר את עמדתו כי לא היה מעורב במעשים שבהם נחשד.
  פרקליטו, עורך הדין יצחק בן מנחם, אמר: "יש קצר גדול עם הקבוצה. יש להם תירוצים מפה ועד הודעה חדשה, אבל אני אמרתי להם שאני מוכן שישראל ייבדק אצל כל רופא ובלבד שיגידו לי אצל מי, איפה ומתי. אם תידרש חוות דעת נפשית מכל שחקן כדורגל, אני חושב שקבוצות רבות יישארו עם הרכבים חסרים".
  בן מנחם ביקש לקבל תשובה מיידית מהקבוצה לגבי זהות הרופא אצלו הם מבקשים שכהן יערוך את הבדיקה ובנוסף הפנה אותם למכתב הראשון ששלח להם, בו כתב כי הוא עושה הכל על מנת שלא להגיע להליכים משפטיים.
  מנכ"ל הפועל חיפה, אבי קאופמן, אמר בתגובה: "ההבדל בינינו לבין עורך הדין של ישראל כהן הוא שאנחנו מוציאים מכתבים מסודרים והוא רץ כל הזמן לעיתון".
  גם שחקנה הזר של הקבוצה, אולג יילשב, שהושעה אתמול מאימון הקבוצה בעקבות תיקול חריף עם אלי אברבנל, לא התאמן היום ועדיין לא עמד בפני ועדת המשמעת של הקבוצה. יילשב יעמוד בפני ועדת המשמעת בימים הקרובים. קאופמן: "אני אדבר עם המאמן (גיא לוי - ג.מ), ונחליט מתי יילשב יחזור לאימונים".

  קאופמן יציג את תכנית ההבראה בפני ראשי ההסתדרות בחיפה

  מחר יציג המנכ"ל קאופמן בפני ראשי ההסתדרות בחיפה את תוכנית ההבראה לקבוצה, אשר במידה שתתקבל תסלול את הדרך לרכישת הפועל חיפה על ידי קבוצת הרוכשים בראשות איש העסקים אלון דנקנר. ככל הידוע, בתוכנית ההבראה כלולה דרישה להזרמת הכספים שאותם התחייבה ההסתדרות להעביר להפועל חיפה בתקופה שבה התנהלה הקבוצה תחת בעלותו של רובי שפירא ז"ל. אלון דנקנר, השוהה בחו"ל, אמר הערב ל-ynet: "דיברתי עם אבי קאופמן ולפי העדכון שלו הדברים מתקדמים נכון ובאופן חיובי".
  אבי קאופמן: "אני לא מתכוון לנהל את ענייני הקבוצה דרך העיתון".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  כהן ויעקובו במהלך הדרבי המדובר
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים