שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ישראל כהן עבר בדיקה פסיכיאטרית ונמצא כשיר
  בלם הפועל חיפה עבר את הבדיקה לבקשת קבוצתו, ולמרות התוצאות החיוביות טרם קיבל אישור לחזור לאימונים

  בלם הפועל חיפה, ישראל כהן, עבר אמש (א') בדיקה פסיכאטרית על פי דרישת קבוצתו. תוצאות הבדיקה היו תקינות, והן מאפשרות את חזרתו של השחקן לאימונים. כהן ערך את הבדיקה לאחר שקיבל את אישורו של עורך דינו, יצחק בן מנחם. האחרון הסכים לדרישתה של הפועל חיפה לעבור את הבדיקה, כדי שכהן יוכל לחזור לאימונים בקבוצה.
  דובר הפועל חיפה, דרור מרשליקוביץ' אמר היום ל-ynet: " לא יכולנו לקחת סיכונים. רצינו להבטיח שפיזית ונפשית השחקן יכול לחזור לאימונים".
  תוצאות הבדיקה הוגשו היום למנכ"ל הקבוצה, אבי קאופמן, אך בחיפה עדיין לא קיבלו החלטה בעניינו של כהן. "כמו שאמרתי בעבר, בנוסף לבדיקה הזו עלי לפנות גם ליועץ המשפטי של האגודה ולקבל את חוות דעתו על ההיבטים המשפטיים של הפרשה" אמר קאופמן. "כמו כן, חשוב לזכור שגם למאמן, גיא לוי, יש מה להגיד בנושא, ומחר אתייעץ גם איתו לפני קבלת החלטה בנושא. אין כוונה למנוע בכל דרך את חזרתו של השחקן לאימון, אלא לשקול את הנושא היטב על כל היבטיו".
  קאופמן הוסיף כי טרם התקבלה החלטה אם לחייב את כהן לבצע בדיקת פוליגרף. "בכל מקרה נקבל החלטה ביומיים הקרובים", סיכם קאופמן.
  עו"ד יצחק בן מנחם אמר אמש ל-ynet כי מטרתה של חיפה הייתה אחת - השפלת השחקן. "אני הסכמתי שישראל יעבור את הבדיקה הפסיכיאטרית. הנימוק היחיד לכך היה בקשתה של הפועל חיפה, בגלל שאמרתי שהשחקן נמצא בסערת רגשות" אמר בן מנחם. "לדעתי, הם ביקשו את הבדיקה האבסורדית הזאת כדי לבזות אותו, או כדי למצוא סיבה מדוע הוא לא הוחזר לאימונים כפי שהתחייבו".

  - אתה מרגיש שההנהלה מושכת אתכם בכוונה?

  "העובדה היא שהם מחפשים כל הזמן סיבות מדוע לא להחזיר את כהן. בהתחלה הם דרשו אישורים רפואיים לגבי מצב ליבו, ואכן הבאנו להם אישורים מאסף הרופא. זה לא סיפק אותם, אז כהן עשה בדיקות גם במכון וינגייט ועכשיו הם דורשים את הבדיקה הפסיכיאטרית. כדי להציג אותם במערומיהם וכדי להראות שמדובר בתירוץ, הבדיקה התקיימה הערב ואני אעביר אותה מחר בבוקר להנהלת הפועל חיפה. נראה אם הם יעמדו במילה שלהם ויחזירו את ישראל לאימונים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  עדיין לא רשאי להתאמן. ישראל כהן
  צילום יוסי רוט
  מומלצים