שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נבחרתה הצעירה של רוסיה ביטלה הגעתה
  הנבחרת הרוסית הייתה אמורה לשחק נגד נבחרתה המקבילה של ישראל בסוף מרץ, אולם בהמלצת משרד החוץ הרוסי ביטלה את הגעתה. משה סיני: "אני יכול להבין את הסיטואציה"

  נבחרות וקבוצות מרחבי העולם ממשיכות לבטל הגעתן לישראל, בשל החשש מן המצב הבטחוני, והפעם מדובר בנבחרתה הצעירה של רוסיה, שאמורה הייתה להגיע ב-26.3.02 למשחק ידידות מול הנבחרת הישראלית המקבילה. ההתאחדות הרוסית שלחה היום (ב') מכתב להתאחדות הכדורגל בה היא מודיעה על ביטול הגעת הנבחרת, והסבירה כי ההחלטה נובעת מהמצב הבטחוני הרגיש בארץ וריבוי הפיגועים בעת האחרונה.
  בהתאחדות הרוסית הבהירו שהחלטתם התקבלה בעקבות המלצת משרד החוץ הרוסי, שהמליץ לא לצאת למשחק בישראל. הרוסים גם ציינו שאם המצב הבטחוני בארץ ישתפר, הם ישמחו להגיע במועד אחר למשחק מול הנבחרת הצעירה.
  בהתאחדות קיבלו באכזבה את הודעת הרוסים, אם כי לא בהפתעה גמורה. למרות זאת, עדיין מנסים לעשות מאמצים לשנות את החלטת הרוסים דרך גורם שלישי המקורב למאמן הנבחרת, משה סיני. סיני אמר: "מבחינתנו זה לא הכי טוב אבל אני מבין את הסיטואציה. אנחנו ננסה לשנות את ההחלטה ביום יומיים הקרובים דרך אנשים שיש להם קשר עם ההתאחדות הרוסית".
  לגבי אפשרות שנבחרת חלופית תוזמן למשחק, אמר סיני: "אני לא מאמין שבזמן כל כך קצר שנשאר נצליח לארגן נבחרת אחרת".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ליאור סביליה
  מנסים לשנות את ההחלטה. סיני
  ליאור סביליה
  מומלצים