שתף קטע נבחר

NBA: מג'יק ג'ונסון מתעניין במשרת מנכ"ל הניקס

שחקן העבר האגדי של לוס אנג'לס לייקרס מעוניין לעבור לניו יורק ולעזור לקבוצה באיתור ומכירת שחקנים. על המעבר הצפוי לחוף המזרחי הוא אומר: "תמיד אמרתי שאם אעזוב את לוס אנג'לס זה יהיה רק לשם"

מג'יק ג'ונסון, שחקן העבר האגדי של לוס אנג'לס לייקרס, מגלה כי הוא מתעניין במשרת המנהל הכללי של הניו יורק ניקס. "בדקתי את הנושא", אמר מג'יק לעיתון 'ניו יורק פוסט'. "אני בהחלט מתכוון לשבת ולדבר איתם".
ג'ונסון משמש כיום בתפקיד ניהולי בלייקרס, לצידם של ג'רי ווסט ומיץ' קופצ'אק. "אני מסתכל על ההנהלה הנוכחית של הניקס ולא רואה שם אף איש כדורסל", אמר. "בלוס אנג'לס יש אותי, את ווסט ואת קופצ'אק, אשר שימשו כעוזרים למנהל הכללי. מדובר באנשים ששיחקו כדורסל עם חשיבה מקצועית לגבי המשחק".
"הנהלת ניו-יורק צריכה מישהו מקצועי, שיעסוק במכירות שחקנים ובאיתור רכש", הוסיף מג'יק. "מישהו ששחקנים יוכלו להביט ולומר עליו - 'הו!, או.קיי. מג'יק הגיע לגארדן (אולמה הביתי של הקבוצה). אני חושב שבמצבם הנוכחי הניקס חייבים מישהו שינהל עבורם רכש ומכירה של שחקנים בצורה נכונה", ציין ג'ונסון.
ג'ונסון כבר הודיע להנהלת הלייקרס על כוונתו לעבור לניקס. "בשביל לעזוב קבוצה כמו לוס אנג'לס לייקרס אתה חייב להבטיח שתעבור למקום גדול אחר - עם היסטוריה ואוהדים כמו בניו יורק. אני אוהב את העיר הזו וכשאמרתי שאעזוב את לוס אנג'לס התכוונתי שאהיה מוכן לעבור רק לשם".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום allsport
מג'יק ג'ונסון. נוסע למזרח?
צילום allsport
מומלצים