שתף קטע נבחר

"אם ממשלת האחדות תהפוך לנטל, אגיד עד כאן"

כך אמר שר האוצר סילבן שלום, בכנס חברי מרכז הליכוד שערך. לדבריו, "הביטחון האישי קודם לאחדות"

"ממשלת האחדות חשובה וטובה, אך אם אגיע למסקנה שהיא הופכת להיות נטל, לאבן ריחיים על צווארנו, אני אומר 'עד כאן'. הביטחון האישי קודם לאחדות". כך אמר אמש (ג') שר האוצר סילבן שלום, בכנס שערך בגן אורנים בתל אביב. בכנס השתתפו למעלה מאלף חברי מרכז הליכוד, ביניהם עשרות ראשי מועצות וערים מהליכוד.
שלום נשא דברים בעד אחדות השורות בליכוד וכן אחדות הממשלה אך הבהיר כי ויתורים מדיניים על חשבון ביטחון ישראל יביאו לפירוק הממשלה.
דבריו של השר שלום כוונו בחלקם כנגד הוויתורים המדיניים שהעלה בימים האחרונים שר החוץ שמעון פרס. "דיברנו על הפשרות בדרך להפסקת אש עם צ'ייני", אמר שלום. "כשיש טרור, נלחמים בטרור. צ'ייני לא מוכן להכיר בעובדה שיש רשויות שהן תומכות טרור. וגם אצלנו קהו החושים: יש כאלה שאומרים 'ננהל משא ומתן תחת אש'".
שלום אף הזכיר את שר החוץ ואמר: "אני שואל את פרס, האם אפשר להגיע להסכם עם ערפאת? הוא אומר לי, כן. איך נחתום על הסכם אם אנחנו מציעים פחות מברק? ערפאת הוא האיש שאחראי לטרור. ברצותו הלהבות עולות או יורדות. מאז שהגיע ערפאת לכאן המצב נעשה רק רע יותר. רבין ז"ל אמר לנו 'אתם אנשי הימין אל תהלכו עלינו אימים. ברגע שתיירה ירייה אחת, ההסכם בטל ומבוטל'".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים