שתף קטע נבחר

שאקיל האריך את חוזהו בלייקרס

ה-MVP של הליגה הסכים להצעת לוס אנג'לס להאריך את חוזהו בקבוצה שמסתיים ב-2003, בשנתיים. בנוסף נשקלת אפשרות להציע לו בעלות חלקית על הקבוצה לאחר שיפרוש

השנה הטובה בקריירה של שאקיל או'ניל, שנה בה זכה באליפות הראשונה שלו עם הלוס אנג'לס לייקרס, הפכה לטובה עוד יותר לאחר הארכת החוזה שהוצעה לו מהקבוצה ותעשיר אותו ב-88.5 מיליון דולר לשלוש שנים החל מעונת 04-03. בשתי העונות הקרובות, האחרונות בחוזה הנוכחי שלו (120 מיליון דולר לשש עונות החל מ-96'), או'ניל אמור להרוויח 63.5 מיליון דולר.
הארכת החוזה שהוצעה על ידי ג'רי באס, הבעלים של הלייקרס, היא ההצעה המקסימלית שאפשר לתת במסגרת תקנות השכר החדשות של הליגה. הצדדים אף דיברו על אפשרות לצירופו של או'ניל בן ה-28 כבעלים חלקי בקבוצה.
או'ניל מרגיש בר מזל במיוחד, דווקא ביום שישי ה-13.10. "בדרך כלל, יום שישי ה-13 הוא יום של מזל רע", התלוצץ או'ניל, "היום הוא יום טוב בשבילי".
או'ניל נראה מרוצה, ולו רק בגלל שהבטיח את מקומו בלוס אנג'לס. "אני מצפה לסיים את הקריירה שלי בלייקרס. לזכות באליפות אחת זה כמו שתהיה לך מכונית אחת - זה לא מספיק בשבילי". עם 152 מיליון דולר בחמש העונות הקרובות, נראה שאו'ניל יוכל לקנות כמה מכוניות שרק ירצה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
או`ניל. כמה מיליונים בשביל ההרגשה הטובה
ארכיון
מומלצים