שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רשת ב' תעבור למתכונת "גל פתוח" באופן קבוע
  התוכניות האישיות יבוטלו, ושידורי קול ישראל ייפתחו, מידי בוקר, בקריאת פרק תהילים בצמוד לתפילת "שמע ישראל"

  ועדת הרדיו של מליאת רשות השידור החליטה כי יבוטלו התכניות האישיות ברשת ב' - "הכל דיבורים", "ענין אחר", בחצי היום" - וכי התחנה תהפוך להיות רשת חדשות רדיופונית. עוד הוחלט כי מדי בוקר יפתחו השידורים בקריאת פרק "תהילים", שישודר בצמוד ל"שמע ישראל", כפי שהיה נהוג בעבר.
  אלון אלרואי, יו"ר ועדת הרדיו של הרשות, הסביר ל-ynet, כי מזה זמן ישנה כוונה למצב את רשת ב' כערוץ חדשות. "המטרה שלנו היא לבנות רדיו במתכונת של CNN, שישדר פינות בנושאים שונים - איכות סביבה, כלכלה, ספורט ועוד", אמר אלרואי. "באופן עקרוני, אם ננטרל את ההקשרים השליליים, המדובר בשידור בנוסח 'הגל הפתוח'. לא יהיו יותר שעות אישיות - צוות המגישים והעורכים יתפקדו ברוטציה".
  אלרואי הוסיף ואמר כי הוועדה אינה עוסקת בנושאים פרסונליים אלא בנושאים עקרוניים, וכי לא תהיה התערבות מצד הוועדה באשר לשיבוץ המגישים השונים בשעות השונות. "אין מניעה מבחינתנו שיוחלט כי מגיש מסוים יגיש שעה קבועה, או אם יבוצע סבב בין כולם", אמר אלרואי, "אנחנו לא נכנסים להיבט הזה". לאחר החלטת הוועדה, מפתח אמנון נדב, מנהל הרדיו, תכנית ליישומה.
  מנחם פרידמן, יו"ר ועד העיתונאים ברדיו, קַבל על כך כי המהלך בוצע ללא כל התייעצות עימם. "מהלך מעין זה הוא למעשה ביטול הבמה לדיון ציבורי בישראל וזאת לאחר שקול ישראל היה האתר האחרון לקיום של דיון מעין זה", אמר פרידמן. "אני מעריך שליישום החלטה כזאת יכולות להיות השלכות חמורות מאד על החברה הישראלית".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים