שתף קטע נבחר

NBA: הרחקה חמישית העונה לקניון מרטין

הפורוורד של ניו ג'רזי נטס הורחק שוב פעם, לאחר שפגע עם מרפקו בשאריף עבדור ראחים. "זה לא היה בכוונה", אמר מרטין אחרי היוודע העונש, "אין לי כוונה לשנות את סגנון המשחק שלי"

למרות בקשות מצד חבריו לקבוצה ומאמנו, ביירון סקוט, קניון מרטין, הפורוורד המצטיין של ניו ג'רזי נטס, הורחק בפעם החמישית העונה וייעדר משני המשחקים הקרובים של הנטס. מרטין, שמשחקו הפיזי הוציא לו שם של שחקן רע, ספג אמש (ב') עונש נוסף מצד הנהלת ה-NBA, אחרי מרפק ששלח לפרצופו של שאריף עבדור ראחים מאטלנטה הוקס, במהלך ניצחון הנטס 102:116.
"אין לי שום כוונה לשנות את דרך המשחק שלי", אמר מרטין לאחר שנודע לו על העונש. "משלמים לי בשביל לשחק כדורסל הכי טוב שאני יכול, וזה בדיוק מה שאני עושה", הוסיף הפורוורד, ששני המשחקים שיחמיץ בגלל ההרחקה הנוכחית, יעלו את מספר המשחקים שהחמיץ העונה עקב הרחקות לשבעה. "לא עשיתי שום דבר בכוונה. אני משחק חזק ואגרסיבי, זו הדרך שלי. אבל שוב פעם, לא היתה לי ואין לי שום כוונה לפגוע במישהו, דברים כאלו קורים".
בצוות המקצועי של הנטס, לא חושבים אותו דבר כמו מרטין. ביירון סקוט, מאמן הקבוצה, אמר כי מרטין אכן לא צריך לשנות את צורת משחקו, אבל במקביל צריך להיות יותר מרוכז. "אין סיבה שהוא ישתנה, אבל הוא חייב לשים לב לדברים במהלך המשחק", אמר סקוט. "השופטים היום הרבה יותר קפדניים והם רואים כל מהלך קטן. קניון צריך להבין שיש דברים שאסור לעשות אותם, כי היום, כאמור, השופטים רואים הכל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
מרטין. הרחקה חמישית העונה
צילום איי פי
מומלצים