שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  צ'מפיון מוטורס

  פולקסווגן, אודי וסיאט

  גם במקרה של צ'מפיון מדובר בחברה שבדרך כלל דאגה לתצוגה מהבולטות יותר בתערוכה והפעם הסתפקה במראה נאה אך מעט מצופף. עם זאת, לפחות בזמן שביקרנו, עדיין לא הסתיימו ההכנות, כך שייתכן והדברים ייראו טוב יותר עם פתיחת התערוכה. אבל התצוגה כאן בהחלט הייתה חשובה ומעניינת.
  אחת המכוניות החשובות יותר - ובהיבטים מסוימים החשובה ביותר - שהגיעו לאוטומור הייתה הפאטון של פולקסווגן. מכונית הדגל הכל כך מדוברת, שמהווה מהלך יומרני מאוד של פולקסווגן, הגיעה לכאן פחות מחודש לאחר חשיפתה הראשונית בתערוכת ז'נבה. לצידה ניצבה כמובן הפולו החדשה, אשר נחשפה לפני חצי שנה ושיווקה בארץ החל לפני שבועיים. למעשה, הפולו מגיעה לכאן לפני התייצבותה באולמות התצוגה.
  במרכז התצוגה של אודי עמדה ה-A4 קבריולה, עוד מכונית חדשה שנחשפה לראשונה בפרנקפורט 2001. הקבריולה תגיע בהמשך השנה ארצה, ולצידה ניתן היה לראות את ה-S3 הספורטיבית אשר שיווקה מתחיל בימים אלה בארץ.
  בעמדה של סיאט, הכוכבת הייתה כמובן האיביזה החדשה, אשר הופעתה החשובה הראשונה הייתה בז'נבה (למרות שהבכורה הייתה מעט קודם בבולוניה). מדובר באחת המכוניות החשובות ביותר של המותג הספרדי בארץ. לצד שתי האיביזות, שאחת מהן הגיעה באופן ישיר מז'נבה, ניצבה הליאון קופרה R - הגרסה המחוזקת לליאון המוכרת.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פולקסווגן פאטון...
  סיאט ליאון קופרה R
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים