שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כלמוביל-כלמוטור

  יונדאי, מיצובישי, מרצדס

  למרות מגוון רחב של מכוניות מקשת המותגים, לוקה התצוגה של כלמוביל-כלמוטור בצפיפות יתר בולטת, ולא מעט בחוסר מיקוד. כך קורה שלמרות מספר חידושים מעניינים, וחשובים לא פחות, קל לפספס זאת. ובכל זאת.
  כמעט כרגיל, יונדאי הציגה את מרבית החידושים המעניינים לקהל. כאמור, למרבה הצער הם לא הודגשו מספיק. החדשה החשובה כאן היא חזרתה הצפויה של הקופה ארצה. נכון, לטענת היבואן שום דבר אינו סגור עדיין, אבל הקופה שהוצגה לראשונה בתערוכת פרנקפורט 2001, ניצבת כאן עם מנוע 2.0 ליטר - כסימן לבאות.
  מעט מאחוריה ניצב הטראקאן הגדול עם מנוע ה-2.9 ליטרים, שיחליף כזכור בקרוב את הגאלופר הוותיק. גם הוא לא הגיע אלינו בינתיים עם המפרט "המקומי", אבל עם מנוע 2.9 ליטר הוא בהחלט תוספת מעניינת למגוון הקיים בשוק. עוד בדוכן של יונדאי ניצבה ה-HCD6, מכונית תצוגה שנחשפה לפני קצת יותר משנה בדטרויט, ללא גג אבל עם מנוע מרכזי.
  אבל ליונדאי היו גם חדשות מעניינות מחוץ לאולם, ובעיקר בתחום המסחרי. כך למשל הוצגה בארץ לראשונה גרסת הטראק של ה-H1. זו, כפי שסיפרנו לפני מספר חודשים, מחליפה את ה-H100 טראק הישן ומבוססת - כפי שניתן להניח מהשם - על ה-H1 המוכר.
  במרצדס עשו מאמץ גדול, והצליחו להביא לתערוכה את ה-E החדשה, זו שנחשפה אך לפני שבועות ספורים. לכן גם הציבו אותה במרכז התצוגה. למעשה, זו הייתה המכונית היחידה שהודגשה בעמדה של קבוצת כלמוביל-כלמוטור. למרבה הצער, היבואן נאלץ להסתפק בינתיים דווקא בהצגת אחת הגרסות הפשוטות והחלשות יותר, בדמות ה-240E. לא פחות מרשימה הייתה התייצבותה המהירה של ה-CLK החדשה, שהופיעה לראשונה לפני כחודש בתערוכת ז'נבה. חבל רק שהצגתה לא הודגשה מספיק. כדאי רק להזכיר את ה-A190 שניצבה לצדה, ומגיעה ארצה לראשונה ממש בימים אלה.
  לעומת האחות היוקרתית, במיצובישי לא שמו דגש על אף מכונית, כולל הכריזמה ששיווקה בארץ החל לפני חודשים ספורים תוך הבטחה כי היא עומדת להצליח כאן סוף סוף. אבל החדשה האמיתית הייתה דווקא תחילת שיווק פאג'רו-ספורט בגרסת בנזין אוטומטית, המוכרת היטב בארצות הברית, יחד עם גרסת טורבו-דיזל ותיבה ידנית המוכרת לנו זה מכבר. מחיר הגרסה החדשה יעמוד על 187,900 שקלים, או 199,900 לגרסה המהודרת שתכלול עור, דמוי עץ ו-ABS.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היא כבר שבה
  היא עוד תגיע
  היא עוד תצליח?
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים