שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאחורי המכוניות

  תערוכת מכוניות או לא, לפחות חלק מהמציגים לא שכחו להביא לנו גם אטרקציות. כן ירבו

  את מסיבת העיתונאים שנערכה לקראת תערוכת אוטומוטור פתח מארגן התערוכה, דורון גילר, בסקירה קצרה על הבדלים. במה שונה שנה זו משנים עברו, מה מבדיל את התערוכה הישראלית מאלה הנערכות בעולם, וגם קצת על הקהל הישראלי. על העובדה שהוא שונה מזה המגיע לתערוכות דומות בחו"ל, על-כך שכל ישראל חברים.
  אז נכון, את קביעת המארגנים כי תערוכת אוטומוטור אינה נופלת במאום מתערוכות גדולות אחרות בעולם - ותאמינו או לא, גם תערוכת ז'נבה הוזכרה באותו עניין - אפשר להכניס בקלות לקטגוריית הצ'יזבטים. כך שאולי כדאי יהיה להתרכז בעיקר במה שיש כאן, ולוותר על השוואות כלשהן לנעשה מעבר לים.
  לכן גם כדאי לספר לכם על מה שדווקא אינו נכלל בקטגוריית "מכוניות חדשות", אלא בעיקר נוגע בחוויה המוצעת למבקרים. וחוויות יהיו, אנחנו מבטיחים.

  משחקים

  מבחינה זו, נראה כי האטרקציה המרכזית בתערוכה שייכת להונדה. את התדמית הספורטיבית של החברה, בחרו אנשי היבואן להחליף בכזו שמשדרת כיף - בעיקר לצעירים. כך יוכל הקהל הרחב לשבת בסימולטור ייחודי המדמה נהיגה באקורד R החדשה. זו הוצמדה למערכת הידראולית הממוקמת מול מסך מחשב גדול, ונעה בהתאם למתרחש. וכך, למרות שלא מדובר בסימולטור אינטראקטיבי, מדובר בחוויה מהנה למדי.
  אל האקורד יצטרפו גם זוג סימולטרים של אופנועים, אשר בשונה מהמכונית גם מאפשרים רכיבה וירטואלית תוך שליטה באופנוע. אפשרות נוספת תהיה לשחק במכוניות מירוץ בשלט רחוק, על מסלול מיוחד שנבנה לצורך הענין. במרכז התצוגה של החברה מופיע גם לוח ציור גדול אשר עליו יצוירו במהלך התערוכה נושאים מוטוריים רלבנטיים בידי אמנים.

  עוברים לראלי

  מרחק קצר מתצוגת המכוניות של פיז'ו-סיטרואן, הוצמדו לאחד הקירות זוג מכוניות רפליקה של אלופת העולם בראלי - הפיז'ו 206WRC. למעשה, לא מדובר ברפליקה מלאה, אלא רק בחזית המכונית - אבל הסיפור המעניין מתרחש בפנים. במקום לוח מחוונים, תמצאו בגרסאות הראלי הישראליות מסך מחשב המאפשר לשחק בסימולטור נהיגת ראלי. מאחר וגם מעל למכונית מופיע מסך גדול, ובעיקר לאור כל התפאורה המתאימה מסביב - לא כדאי לפשל.

  הקסם של סקודה

  למרות הקשר המשפחתי, בחרו אנשי ס.כ.ו-קאר, יבואני סקודה לישראל, למקם את דוכן החברה הרחק מזה של קבוצת צ'מפיון. במרכז התצוגה הנאה של סקודה מוצבת הסופרב, מכונית הדגל של החברה, שכרגע נבחנת אפשרות הבאתה לישראל. כדי למשוך את הקהל בחרו אנשי ס.כ.ו-קאר להשתמש בסופרב כרקע לקוסם רועי אורון, שיקיים על הדוכן הופעה מדי שעה עגולה. אנחנו זכינו למופע קלפים משעשע, אולם לאורון יש ודאי עוד כמה אסים בשרוול עבור הקהל הרחב.

  סובארו עושה רעש

  את מגוון המכוניות של סובארו בחרו אנשי היבואן להציג באוויר הפתוח, עם מיקום מבטיח בצמוד למגרש חניה. יתרונות ההנעה הכפולה - סימן ההיכר של רכבי החברה - יוצגו במופע שייערך אף הוא מדי שעה. במהלך המופע ידגים נהג מטעם החברה את עדיפות ההנעה הכפולה מול כלי-רכב בעלי הנעה קדמית ואחורית. בסובארו דאגו ליציע מסודר ולמספר אלמנטים מעניינים, כמו מגרש נהיגה חלקלק וארגז משאית המדמה עליה תלולה במיוחד.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הונדה. משדרים כיף...
  סקודה עושה קסמים
  בסובארו הולכים על ארבע
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים