שתף קטע נבחר

מילטון ואגנר: "דג'ואן עדיין לא החליט לצאת לדראפט"

לקראת סיום עונת המכללות, בורסת שמות היוצאים לדראפט פורחת. מילטון ואגנר, ששיחק בעבר בישראל, מכחיש את הטענה כי בנו, דגו'אן ואגנר, כוכב העל של ממפיס כבר החליט לעזוב בתום עונה אחת את המכללה

מילטון ואגנר, לשעבר שחקן בהפועל תל אביב ומכבי רמת גן ובהווה אביו וסוכנו של כוכבה של מכללת ממפיס, דג'ואן ואגנר, טוען כי בנו עדיין לא החליט האם להעמיד את עצמו לבחירה בדראפט הקרוב.
ואגנר הגיב על הידיעה שהתפרסמה ב"פילדלפיה אינקוואיירר", לפיה בנו בן ה-19, שהגיע רק בתחילת העונה לממפיס, מתכוון לעבור ל-NBA כבר בעונה הבאה. "זו פשוט ידיעה לא נכונה. עוד לא קיבלנו החלטה. הכל תלוי במיקומו הצפוי בדראפט", אמר ואגנר שנמנה על צוות הניהול של קבוצת הכדורסל בממפיס. ואגנר הוסיף כי הרבה תלוי בשחקנים אחרים שיחליטו להעמיד את עצמם לבחירה בדראפט.
המועד הסופי להגשת מועמדות לדראפט הוא ה-12 במאי. למרות זאת, גם כששחקן מודיע שהוא יוצא לדראפט הוא יכול לחזור בו עד ה-19 ביוני (שבוע לפני הדראפט), כל זאת בתנאי שלא שכר סוכן. "אנחנו עדיין לא בטוחים שהוא בין עשרת הראשונים, ואם הוא כן אנחנו צריכים לשקול יציאה לדראפט ברצינות", אמר ואגנר האב.
בעונתו הראשונה בממפיס קלע ואגנר הבן 21.2 נקודות למשחק ומסר 3.6 אסיסטים. ואגנר הוביל את ממפיס לזכייה בטורניר ה-NIT, הטורניר השני בחשיבותו בליגת המכללות (הראשון הוא טורניר ה-NCAA), והוכתר לשחקן המצטיין בטורניר.
"בטוח שהוא יהיה בחירת לוטרי", אמר מאמנו של ואגנר, ג'ון קאליפרי. "אם הוא יחליט לעזוב אני אהיה שמח בשבילו. אבל אם הוא יחליט לא לעזוב אני אהיה שמח בשבילנו בממפיס".
"זה כמעט בטוח שהוא יהיה בחירת לוטרי. ברגע שהוא יכריז על יציאה לדראפט מיד תשמעו שקבוצה אחת רוצה אותו נואשות, וזו הניו יורק ניקס", כך התנבא סקאוט של קבוצת NBA מהאזור המזרחי. "הם אוהבים את המשחק שלו, את היכולת שלו ואת ההתלהבות שלו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים