שתף קטע נבחר

גלן רייס עדיין כועס

רייס, ששיחק רק דקה וחצי ברבע האחרון במשחק השלישי, לא מבין למה פיל ג`קסון לא נותן בן אמון

גלן רייס, שחקן הלוס אנג`לס לייקרס, עדיין מסתובב ממורמר. זאת אחרי שהמאמן, פיל ג`קסון, הושיב אותו על הספסל במשך עשר וחצי דקות בבמהלך רבע האחרון במשחק מספר 3בגמר הפלייאוף (100:91 לאינדיאנה). רייס, שאמור היה להוות האיום הגדול של הלייקרס מבחוץ, ראה את הפורוורד, ריק פוקס, תופס את מקומו. הדבר הפתיע את רייס, במיוחד לאור חסרונו של קובי בריינט, נתון שהחליש מאוד את הקו האחורי של של הלייקרס.
לאחר המשחק אמר רייס בראיון לטלויזיה: "אם אנשים חושבים שאני לא יכול להיות על המגרש ולעזור לקבוצה לנצח, כנראה שאני לא צריך להיות פה", ובכך סימן את תחילת הסכסוך, מצידו, עם המאמן ג`קסון.
ג`קסון, שסכסוכים פנימיים בתוך הקבוצה זה הדבר האחרון שחסר לו כעת, לפני המשחק הרביעי, אמר בתגובה: "אני משחק עם מי שאני בוחר לשחק, בזמן שאני בוחר לנכון, ואיך שהם יישחקו ומה שאני אחשוב, זה הדבר הטוב ביותר לקבוצה. זה הכל". על הצורה בה תשפיע המחלוקת בינו לבין השחקן, אמר ג`קסון כי מדובר במקרה ש"לא יסיח את דעתנו. זה שום דבר בשבילנו".
רייס אמר כי אין בכוונתו ליזום שיחה עם ג`קסון וכל שהוא מתכוון לעשות בעניין זה לנצל את ההזדמנות הבאה שתינתן לו ולהוכיח את עצמו מחדש. "הדרך הטובה ביותר בה אני יכול לפעול", אמר רייס, "היא לעלות על המגרש ולתת ליכולות שלי לדבר בעד עצמן".
רייס הודה כי הוא אינו ממוקד במאת האחוזים לקראת המשחק הלילה, אולם הוסיף כי בכוונתו להקדיש את עצמו לתיקון הליקויים במשחק האישי שלו, אותם ליקויים שהיוו את הסיבה להעדפתו של ריק פוקס במשחק האחרון.

צילום רויטרס
ממורמר. רייס (מימין)
צילום רויטרס
מומלצים