שתף קטע נבחר

WNBA: וושינגטון ניצחה את ניו יורק בנקודה

צ`מיקה הולדסקלו קלעה את סל הניצחון עשר שניות מהסיום

וושינגטון מיסטיקס השיגה אמש ניצחון נוסף, כשגברה על ניו יורק ליברטי, פינאליסטית השנה שעברה, 56:57. עשר שניות לסיום, כשהתוצאה היתה 55:56 לטובת הליברטי, עלתה צ`מיקה הולדסקלו לזריקה, למרות שמירה כפולה שהיתה עליה, וקלעה את סל הניצחון. הזריקה של הולדסקלו באה אחרי התאוששות של ניו יורק, שהיו כבר בפיגור של שש נקודות. בקי המון מהליברטי קלעה סל שלוש חשוב כשעל השעון נותרו דקה ושש שניות, כדי להחזיר את ניו יורק חזק לתמונת המשחק ולצמק את התוצאה ל-55:54 לוושינגטון. ויקי ג`ונסון השלימה ריצה של 7-0 עם קליעת צעד וחצי 40 שניות לסוף, והעלתה את הליברטי ליתרון 55:56. המיסטיקס הלכו על הולדסקלו בזריקה האחרונה, שדייקה, למרות שזרקה תוך כדי נפילה. בקי המון עוד הספיקה לפספס צעד וחצי בצד השני וטרי פיליפס ניסתה זריקה קצרה שנחסמה על ידי הסנטרית מיוריאל פייג` לפני שהמשחק הסתיים.
הולסדקלו, שמחזיקה במאזן של 18.0 נקודות בממוצע בשלושת משחקיה האחרונים במדיסון סקוור גארדן, קלעה אמש 23 נקודות וקטפה 12 כדורים חוזרים. עוד קלעו למיסטיקס - ניקי מקריי - תשע נקודות וטושה מיילס שבע נקודות. היה זה הנצחון החמישי של וושינגטון על ניו יורק בששת המפגשים האחרונים בין הקבוצות ונצחון החוץ השני ברציפות, מתוך סדרה של ארבעה משחקי חוץ. ויקי ג`ונסון וטרסה ווטרספון קלעו לניו יורק 14 נקודות כל אחת, בקי המון הוסיפה 13 נקודות ובקי פיליפס קלעה 10 נקודות וקטפה 12 כדורים חוזרים.
וושינגטון ניצבת כעת במקום השני בבית המזרחי עם ארבעה נצחונות ושני הפסדים, וניו יורק ממוקמת במקום הרביעי באותו בית עם שלושה נצחנונות וחמישה הפסדים.

מומלצים