שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל חיפה: כהן יקבל משכורת עם יתר השחקנים
  בהפועל חיפה הוחלט לשלם לישראל כהן משכורת, למרות שעדיין לא חזר להתאמן במועדון. עורך דינו: "עדיין חייבים לו כספים רבים והכוונה לתבוע את הקבוצה בעינה עומדת". ההתאחדות, ככל הנראה, לא תעמיד את חיפה לדין בנוגע לחוזהו הכפול של אברבנל

  למרות שבהפועל חיפה לא מאפשרים לישראל כהן, בלם הקבוצה, להתאמן במועדון, החליטו בקבוצה לשלם לו משכורת כשאר השחקנים והוא צפוי לקבלה בימים הקרובים. בחיפה מסבירים כי כהן מקבל את המשכורת שלו כמו כולם ולכן אין לו עילה תביעה כנגד המועדון.
  בתוך כך אמר עו"ד יצחק בן מנחם, פרקליטו של כהן, כי מצבו של השחקן כלפי הקבוצה נותר בעינו: "קודם כל ישראל לא קיבל עדיין את המשכורת. שמענו שהיא מוכנה אבל עדיין לא ראינו אותה. מעבר לזה, חייבים לו כספים רבים והוא מתכוון לתבוע את הקבוצה בבית המשפט או אצל בורר של ההתאחדות. בנוסף, הם (ההנהלה) ייתבעו על פגיעה בשמו הטוב. לכן מבחינתו גם אם הוא יקבל את המעטפה לחג, אנחנו תובעים את הקבוצה על כל העוול שנעשה לו".

  חיפה לא תעמוד לדין על חוזהו הכפול של אברבנל

  ההתאחדות לכדורגל לא תעמיד ככל הנראה לדין את הקבוצה בנוגע לחוזה הכפול של אלי אברבנל, מכיוון שלא קיים חוזה כזה שאמור היה לעבור בבקרה התקציבית. אברבנל הציג חוזה שעליו חתום מנכ"ל הקבוצה, אבי קאופמן, באופן אישי ומכיוון שקאופמן אינו בעל זכות חתימה בהתאחדות ובבקרה אין החוזה תקף בכל מקרה. כעת נראה כי אברבנל יצטרך לתבוע את קאופמן אישית בבית המשפט על מנת לקבל את הכספים המגיעים לו על פי החוזה.
  בכיר בהפעול חיפה אמר: "הפועל חיפה היא לא צד בהסכם הזה. מדובר בחוזה פרטי שנעשה בין אדם לאדם אחר. מי שחתום על החוזה צריך לשלם את הכסף ולא הקבוצה. אני בטוח כי בהתאחדות מודעים לכך והם לא יעמידו את הקבוצה לדין".
  בחיפה חוששים כי במידה שהקבוצה תעמוד לדין בסופו של דבר היא עלולה לספוג עונש כבד מאוד, זאת מאחר ועומד נגדה עונש על תנאי בעקבות החוזה הכפול שנחשף בעבר אצל מיכאל אניצ'יץ'.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  כהן. תובע בכל מקרה
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים