שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אושרה הקמת מינהלת הליגה
  נציגי ההתאחדות לכדורגל וראשי מנהלת הליגה הגיעו היום להסכם המסדיר את יחסי העבודה וחלוקת הסמכויות בין הגופים. במסגרת ההסכם, יתאפשר ייצוג של אחד מחברי המינהלת במזכירות ההתאחדות במעמד של "מוזמן קבוע"

  בפגישה שהתקיימה הבוקר (ה') בהתאחדות לכדורגל, בין יו"ר ההתאחדות גברי לוי, ממלא מקומו גדעון בריקמן והיועץ המשפטי עו"ד משה אביבי, לבין נציגי קבוצות ליגת העל, יעקב שחר, לוני הרציקוביץ' ואשר אלון, הגיעו שני הצדדים להסכמה על הקמתה של מינהלת הליגה.
  הצדדים הגיעו לפשרה המאפשרת חתימה על אמנה, שתסדיר את יחסי העבודה וחלוקת הסמכויות בין הגופים. סלע המחלוקת המרכזי שמנע את ההסכם עד כה היה סירובה של ההתאחדות לאפשר ייצוג של אחד מחברי מינהלת הליגה במזכירות ההתאחדות. היום החליטה ההתאחדות לאפשר לנציג המינהלת להשתתף בדיוני מזכירות ההתאחדות במעמד של "מוזמן קבוע", וכן ישותף נציג ההתאחדות במעמד זהה בישיבות מינהלת הליגה.
  הסמכות לקביעת מבנה הליגות וגודלן נשארת בידי פורום הנהלת ההתאחדות, בה ימשיכו לשבת נציגי קבוצות ליגת העל. סמכות נוספת, שהועברה למינהלת הליגה בעקבות חתימת ההסכם, היא קביעת לוח המשחקים בליגה הבכירה.
  הקמת המינהלת וסמכויותיה יעוגנו בתקנוני ההתאחדות. שינוי כלשהו בהגדרת סמכויות המינהלת יחייב רוב של שני שליש מהנהלת ההתאחדות.
  יו"ר מכבי חיפה, יעקב שחר, אישר ל-ynet את פרטי ההסכם על פי הודעת ההתאחדות.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים