שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ישראל כהן תובע את הפועל חיפה
  ישראל כהן יגיש למוסד לבוררות תביעה על סך 1.1 מיליון שקל נגד הפועל חיפה. כהן ידרוש לשלם לו את כל המשכורות עד תום העונה וכן פיצוי על פגיעה במוניטין

  ישראל כהן יגיש ביום ד' תביעה למוסד לבוררות על סך של 1.1 מיליון שקלים נגד קבוצתו, הפועל חיפה, בעקבות השעייתו מהקבוצה.
  התביעה מחולקת לשניים - דרישה לתשלום סך כל החובות של הקבוצה לשחקן, כולל משכורות ופרמיות עד סוף העונה, על סך 240 אלף שקל, ותביעה בגין נזקים ישירים ועקיפים שנגרמו לשחקן, כולל פגיעה במוניטין ועוגמת נפש, על סך 900 אלף שקל. את כהן ייצג בתביעה עו"ד ניר בורשטיין, ממשרדו של עו"ד יצחק בן מנחם.
  בכתב התביעה נטען כי ההאשמות לגבי מעשה לא כשר של השחקן החלו למחרת המשחק, והגיעו מגורמים במועדון עצמו. כראיות לחפותו של כהן נאמר בכתב התביעה: "כהן שיחק במהלך המשחק כולו, בלי שיוחלף, ובלי שהצוות המקצועי או מי מהשחקנים יציע את החלפתו. במהלך המשחק לא שרק השופט, ערן פרוסט, לפנדל 'ברור' שביצע שחקן הפועל חיפה אורן ניסים. שדר המשחק בערוץ הספורט, רמי וויץ, והפרשן, ניר קלינגר, לא התייחסו לכהן במהלך שידור דקות הסיום, אלא באו בטענות לשופט. שחקני הקבוצה לא באו בטענות לכהן במהלך המשחק, אלא לשופט, ודימטרי אוליאנוב אף הורחק כתוצאה מכך. גיא לוי, מאמן הקבוצה, שיבח את משחקו של כהן לאחר המשחק. מתחת לחולצת המשחק לבש כהן חולצה עליה נכתב 'למני לוי באהבה', אותה התכוון לחשוף לאחר הבקעת שער".
  כתב התביעה ממשיך ומפרט את התבטאויותיהם של אבי קאופמן, מנכ"ל הקבוצה, וגיא לוי, מאמן הקבוצה כלפי כהן. כמו כן מצוין כי היחידים שעמדו לצידו של כהן היו דווקא שחקני קבוצות אחרות, כדוגמת ג'ובאני רוסו ויוסי בניון.
  עורך דינו של השחקן אמר היום ל-ynet: "האינטרס של הקבוצה בכל הסיפור היה למצוא שעיר לעזאזל ולהאשים אותו בכל תחלואי הקבוצה. כהן השפיל את עצמו ונענה לכל דרישות הקבוצה, לגבי כל הבדיקות שדרשו שיעבור, אך הם עדיין לא איפשרו לו לחזור ולהתאמן. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סכומי התביעה, על פי הערכת הנזק שייגרם לשחקן כתוצאה מהתנהגות הקבוצה, בעונת המשחקים הבאה".
  עוד ציין בורשטיין כי נשקלת האפשרות לזמן לעדות גורמים שונים בקבוצה, ביניהם המאמן, גיא לוי, ואת שופט המשחק המדובר, ערן פרוסט. כמו כן ייתכנו תביעות אזרחיות אישיות כנגד גורמים בקבוצה שפגעו בשחקן. את תגובתם של נציגי הקבוצה לא היה ניתן להשיג.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  ישראל כהן (משמאל) בדרבי המפוקפק
  צילום יוסי רוט
  מומלצים