שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ניסיון לפתור המחלוקת סביב מכירת בניון
  נציגי יוסי בניון יפגשו מחר עם נציג הפועל באר שבע בניסיון לפתור את המחלוקת על עיסקת המכירה של השחקן לראסינג סנטאנדר הספרדית. אלי ז'ינו: "אם צריך, נילחם עד הסוף"

  נציגיו של שחקן מכבי חיפה, יוסי בניון, ייפגשו מחר (א') עם נציגו של נשיא הפועל באר שבע, אלי ז'ינו, כדי לנסות ולהגיע להסכמה בנוגע למכירת הקשר לראסינג סנטאנדר הספרדית.
  כידוע, ז'ינו מחזיק בבעלות על 50 אחוז מכרטיס השחקן של בניון ודורש להיות מעורב פעיל יותר בעיסקת המכירה שגיבשה קבוצתו הנוכחית של בניון, מכבי חיפה, עם הקבוצה הספרדית. על פי ההערכות, חיפה וסנטאנדר הגיעו להסכמה על סכום העברה בסך 2.5 מיליון דולר, אולם ז'ינו דורש להכפיל סכום זה וכך להכפיל גם את רווחיו מעיסקה זאת.
  בניסיון להגיע לפשרה בנושא יפגשו מחר סוכנו של בניון, רונן קצב ועורך דינו, דן חי עם נציגו של ז'ינו, עובד קראוס ויעלו פתרונות אפשריים. הצדדים החלו במגעים כבר ביום רביעי האחרון, אך לא הגיעו להסכמה.
  מאז חתימת בניון בסנטאנדר, טען ז'ינו כי מתגבשת עסקה מאחרי הקלעים, שתאפשר לצדדים לגזור קופונים מבלי לשתף באר שבע. לטענת ז'ינו, קיימת אפשרות ששחקן יימכר כבר בתקופה הקרובה לקבוצה בכירה יותר במחיר גבוה יותר. "לדעתי יש משהו מעבר לכל מה שרואים" אמר היום נשיא באר שבע. "אנחנו דואגים לאינטרסים של הפועל באר שבע ובסופו של דבר מדובר בכסף. אנחנו לא רוצים להפסיד. אם צריך, נילחם עד הסוף".
  בסוף השבוע אמר דובר סנטאנדר, אלברטו אפריאסו: "מבחינתנו, בניון שייך לקבוצה החל מסוף יוני. על מחיר הכרטיס אנחנו כבר נסתדר עם מי שצריך".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  בניון. יש בעיות עם הכרטיס
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים