שתף קטע נבחר

שני אחים נאשמים באונס נערות

על פי כתב האישום, בן 17 אנס במספר מקרים שתי נערות. לאונס האחרון הצטרף גם אחיו

כתב אישום הוגש הבוקר (א') בבית המשפט המחוזי בתל אביב, נגד שני אחים, תושבי ראשון לציון, בגין מעשי אונס.
האח הצעיר, בן 19, נאשם בארבעה מעשי אונס ובניסיון לביצוע מעשה סדום. אחיו, בן 21, נאשם במעשה אונס אחד.
על פי האישום, ביולי 2000 פגש האח הצעיר, אז בן 17, שתי נערות בפארק בראשון לציון וביקש מאחת מהן לטייל עימו. כשנענתה בחיוב, לקח אותה למדרגות בית ספר וביקש ממנה "לעשות לו נעים". כשהיא שאלה אותו למה הוא מתכוון, שאל אם היא יודעת מה זה "מין אוראלי". כתב האישום מפרט שהנערה סירבה ובתגובה הסיר הנאשם את בגדיו וניסה לבצע בה מעשה סדום.
כמה ימים לאחר מכן, לפי האישום, פגש הצעיר חברה של הנערה, ושאל אותה אם היא זוכרת אותו מהיכרותם הקודמת. כשהשיבה בשלילה, הוביל אותה לבניין סמוך, שם הצמיד אותה לקיר ואנס אותה באיומי סכין.
שבועיים לאחר האונס, כאשר טיילו הנערות יחד, יצא הנאשם ממכוניתו, תפס אותן בכוח, הכניס אותן למכונית, והסיע אותן לפארק מבודד בו המתין אחיו הבכור.
הנאשם ביקש מאחיו שישגיח שאחת הנערות אותה אנס לא תעזוב את המקום, תפס את חברתה בכוח, הוביל אותה לחניון סמוך, ואנס אותה. הוא הפסיק רק לאחר שבעטה בו בחוזקה.
על פי כתב האישום, באותו הזמן הציע האח הבכור לנערה שנשארה איתו להראות לה כיצד תוכל לצאת מהפארק מבלי להיפגע. אז הוביל אותה לבניין סמוך, היכה אותה ואנס אותה.
כתב האישום מפרט עוד שחודשיים לאחר מכן פגש האח הצעיר שוב את שתי הנערות בקניון בעיר, ביקש לשוחח עם אחת מהן, הוביל אותה לחניון ואנס אותה.
הפרקליטות ביקשה את הארכת מעצרם של האחים עד תום ההליכים נגדם.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנערות נאנסו שוב ושוב (אילוסטרציה)
מומלצים