שתף קטע נבחר

המובילים חסמו את הכניסות למסופי הדלק

משאיות חסמו הבוקר את הכניסה למסופי הדלק בת"א וחיפה. "הממשלה לא הותירה לנו ברירה" אומר יו"ר מועצת המובילים והמסיעים

מועצת המובילים והמסיעים פתחה הבוקר (ג') במאבק נגד העלאת מחירי הסולר. משאיות הגיעו לפנות בוקר למסופי הדלק פי גלילות סמוך לת"א ולמסופי הדלק בחיפה, וחסמו את הכניסות אליהם.
יו"ר מועצת המובילים והמסיעים בישראל, גבי בן הרוש הודיע אתמול על פתיחת המאבק. "עשרות משאיות ענק יעמדו בכניסה למסופים ולא ייצא דלק וגז", אמר בן הרוש "המסוף היחיד שאני לא נוגע בו הוא המסוף בירושלים וזה בגלל המצב הביטחוני".
"בשלב הבא של המאבק, שיחל ביום רביעי או חמישי, ייגרמו פקקי תנועה בכל המדינה, משום שאנחנו נתנהל בכבישים בשיירות ענק, של משאיות, של מוניות ושל מורים לנהיגה".
על הסיבות למאבק אומר בן הרוש: "הממשלה לא הותירה לנו ברירה, אנחנו קורסים. לפני שנה וחצי היה אותו סיפור, אז אמרו לנו שמחירי הסולר מתייקרים בגלל עליית מחירי הנפט, ועכשיו מה קרה? למה הממשלה מעלה את מחירי הסולר בעשרים וארבעה אחוזים?... אני מאשים את הממשלה בהפרה בוטה של הבטחה שנתנה לנו שלא יהיה ייקור של הסולר מעבר למתחייב מהשינויים במחירי הדלקים בשוק העולמי".
יו"ר ארגון נהגי המוניות בישראל, אברהם פריד הודיע, כי 16,000 נהגי המוניות מצטרפים למטה המאבק שהקימה מועצת המובילים והמסיעים. "נהגי המוניות יתנו ביטוי להתנגדותם לייקור הסולר בשורה של פעולות מחאה שישפיעו על סדרי השירות ויורגשו ברחובות הערים בימים הקרובים. תש כוחם של נהגי המוניות הכורעים תחת נטל של הוצאות כבדות ומתלוננים במיוחד על מחירי הביטוח שהאמירו מעבר לכל היגיון", אמר פריד.
ארגון מורי הנהיגה המייצג כ-6,000 מורים לנהיגה, הצטרף גם הוא למאבק.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יוצאים לכבישים (אילוסטרציה)
מומלצים