שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מהיום: כל הארץ אזור חיוב טלפוני אחד
  מהיום יהיו נהוגים בבזק שני תעריפים בלבד - תעריף יום ותעריף לילה, ותבוטל ההפרדה בין שיחות עירוניות לבינעירוניות. המתקשרים למספר 700-1 ישלמו 22.5 אג' לדקה. שירות 800-1 ישאר חינם כשהיה

  המעבר של כל המדינה לאזור חיוב אחד בבזק מעלה שאלה לגבי העלות של שירותי 800-1 ו-700-1 לצרכן. במסגרת שירות 800-1 סופג הגוף העסקי המזמין את המספר את כל עלויות השיחה. לעומתו, בשירות 700-1 המתקשר היה משלם על כל שיחה כאילו היא שיחה מקומית ומזמין השירות היה משלים את ההפרש בינה לבין עלות שיחה בינעירונית.
  מהיום, לאחר המעבר לאזור חיוב אחד, נראה כי שירות 700-1 שוב אינו אטרקטיבי כשהיה. ואולם, בבזק מבהירים כי בעקבות השינוי ישלם כל מתקשר ממספר בזק למספר 700-1 את תעריף המינימום החדש לשיחה מקומית, כלומר 22.5 אג' לדקה בלבד ללא קשר לזמן השיחה ובעל השירות יחויב בהפרש.
  מי שיתקשר ממכשיר סלולרי ל-700-1 יחויב בהתאם לעלות זמן האוויר של המפעיל הסלולרי שלו ובעל השירות ישלם 7.5 אג' לדקה.

  בוטלה ההפרדה בין עירוני ובינעירוני

  כאמור, היום נכנסו לתוקפם התעריפים החדשים של חברת בזק, במסגרתם תהפוך כל הארץ לאזור חיוב אחד. אופן החיוג נשאר כשהיה, כולל הקידומות האזוריות, ורק החיוב ישתנה, ותבוטל ההפרדה בין שיחות עירוניות לבינעירוניות. מהיום יהיו נהוגים בבזק שני תעריפים בלבד - תעריף יום ותעריף לילה.
  מחברת בזק נמסר אתמול, כי התעריפים החדשים מאופיינים בפשטות רבה שתקל על קהל הצרכנים לדעת מה עלות השיחה שהם מבצעים, ולהשוות את מחירי בזק למחירי הטלפון הסלולרי.
  בתעריף היום, שיחול בין השעות 07:00 ל-19:00, תגבה בזק 14 אג' לדקת שיחה ואילו בתעריף לילה, שיחל ב-19:00 עד 07:00 למחרת, תגבה בזק 2.5 אג' לדקת שיחה.
  בנוסף, יוזל מחיר המינימום לשיחה ויעמוד על 22.5 אג' לעומת תעריף המינימום הנגבה כיום ומסתכם ב-22.8 אג'. בדמי השימוש החודשיים לא יהיה שינוי אולם יינתנו הקלות לאלה המוגדרים כ"משתמשים קלים בטלפון" בסכום של עד 45 שקל לחודש. בנוסף הוזלו מספר שירותים נוספים בבזק ובהם שירות תא קולי שיסתכם ב-4.99 שקל לחודש, דמי התקנת קו חדש יסתכם ב-319 שקל ותעריף שירות שיחה מזוהה יעמוד על 4.99 שקל לחודש

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  התעריפים החדשים יהיו פשוטים יותר למעקב
  מומלצים