שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תאומים: "נצטרך לפתוח חוזים בגלל שער הדולר"
  פרסום ראשון: משה תאומים, מבעלי הפועל ת"א, מסביר כי בשל העלייה החדה בשער הדולר תיאלץ הקבוצה לעדכן את חוזי השחקנים ע"פ שער נמוך יותר: "מצאנו עצמנו במצב של שוקת שבורה, כשההכנסות הן שקליות וההוצאות ברובן דולריות"

  ראשי הפועל תל אביב ידרשו ממרבית שחקני הקבוצה, אשר חתומים על חוזה לעונה הבאה, לפתוח את החוזה ולעדכן את שער הדולר אליו צמודה משכורתם, על פי 4.20 שקל לדולר (כיום הדולר כבר נושק לחמישה שקלים). כך עולה מדבריו של משה תאומים, מבעלי הקבוצה, אשר התייחס להשפעת העלייה החדה בשער הדולר על ההיבט הפיננסי בהכנות המועדון לעונה הבאה.
  "התחזקות הדולר תשפיע על הקבוצות, והראייה היא שרובן אינן יודעות כיצד להמשיך הלאה", מסביר תאומים. "אצלנו מסתמן ששער הדולר יועמד על 4.20 ותתבצע פתיחה של הרבה חוזים. שחקנים יצטרכו להחליט אם הם נשארים או מחפשים מקום אחר, וממילא השוק די 'מת'".
  "אין לי ספק שזו העונה האחרונה שנראה תקציבים דולריים בליגה", ממשיך תאומים. "אני מודה שכבר קודם לכן היינו צריכים לשאול מדוע התקציבים הם דולריים, אבל זהו טבעו של הענף ואיכשהו זה לא הפריע. עכשיו מצאנו עצמנו במצב של שוקת שבורה, כשההכנסות הן שקליות וההוצאות ברובן דולריות. אנשים קונים פה בשקלים ואין סיבה שירוויחו בדולרים".
  תאומים התייחס גם לתקציב הקבוצה בעונה הבאה. "כמובן שהתקציב ירד - עליית הדולר רק האיצה והחריפה את המגמה הזאת, אבל זו לא הסיבה הבלעדית, וזה היה קורה גם לולא הדולר היה מזנק. בהרבה ענפים במשק מקפיאים את הדולר, וזה מבטא את הקושי שהמשק נמצא בו. גם בחברות הפירסום וההפקה (התחום העיקרי בו עוסק תאומים - ג.מ) העמידו את הדולר על שער נמוך יותר. הדבר היחיד שאנחנו מחויבים אליו הוא הצגת תקציב מאוזן. אם נראה גידול בהכנסות, במקביל יהיה גידול גם בהוצאות".
  הפועל תל אביב טרם קיבלה את הפיצוי הכספי אותו דרשה מאופ"א, בעקבות העברת משחק רבע גמר גביע אופ"א מול מילאן מישראל לקפריסין. "נכון להיום עוד לא קיבלנו את הכספים", אומר תאומים, "אבל אני מאוד מקווה שנקבל אותם, אחרת זה יהיה משבר גדול עבורנו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  תאומים. שחקנים יצטרכו להחליט אם להשאר
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים