שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית"ר ירושלים: מתחדשים הנסיונות לצרף את קוביקה
  לאחר שלא מצאו חלוצים זרים מתאימים באירופה, מעוניינים בבית"ר בחלוץ הפולני של מ.ס אשדוד. לקוביקה סעיף בחוזה המאפשר לו להשתחרר מאשדוד תמורת 95 אלף דולר. אברהם לוי: "ננסה לסכם עם קוביקה כבר בימים הקרובים"

  בבית"ר ירושלים מאד מעוניינים לראות את החלוץ הפולני, אנדג'יי קוביקה, בחוד הקבוצה בעונה הבאה. לאחרונה ערכו מאמן הקבוצה, אלי כהן, והבעלים, מאיר פניג'ל, מספר גיחות לאירופה במטרה לחזק את הקבוצה בחלוץ זר, אולם איש מהמועמדים לא הרשימם. בעקבות זאת הוחלט לפתוח במגעים עם קוביקה, שחקן מ.ס. אשדוד בעונה שעברה. מנכ"ל הקבוצה, אברהם לוי, אישר את הדברים. "לא מצאנו שחקנים מתאימים באירופה ולכן קוביקה הוא המועמד המוביל להתקפת הקבוצה וננסה לסכם עמו כבר בימים הקרובים".
  השבוע התקיימה פגישה בין נציגי בית"ר לבין בא כוחו של השחקן, עו"ד יוסי גאייר. בפגישה התברר כי קוביקה מוכן לבוא לקראת בית"ר בדרישות השכר שלו. עו"ד גאייר אישר היום את ההתעניינות בשחקן. "בית"ר אכן פנו אליי אך בינתיים שום דבר עדיין לא סגור".
  מלבד המגעים עם קוביקה, צריכה בית"ר לשאת ולתת עם הנהלת אשדוד, בה חתום קוביקה לעונה הבאה. בחוזה שנערך עם השחקן בעונה שעברה מבטיח סעיף מיוחד פיצוי של 95 אלף דולר לאשדוד, אותו תקבל מכל קבוצה ישראלית שתרצה להעביר לשורותיה את החלוץ. בנוסף לקוביקה, מעוניינת בית"ר גם בחלוץ מכבי חיפה, רפי כהן, אולם עדיין לא ברור אם הוא בתוכניות של המאמן יצחק שום לעונה הבאה.
  במקביל, באשדוד אמרו היום כי החלוץ יוזמן לפתיחת האימונים של הקבוצה. היו"ר יגאל ארביב: "קוביקה חייב להתייצב לאימונים בדיוק כמו כל שחקני הקבוצה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  אנדג'יי קוביקה. ישחק בבית"ר?
  צילום יוסי רוט
  מומלצים