שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אד דה מוס: "נזמין את אוחנה להתרשם ממכלן"
  מאמנו לשעבר של אלי אוחנה וחבר הוועדה המקצועית של הקבוצה, אומר כי אוחנה יוזמן לבלגיה כדי להתרשם ממכלן, בה שיחק בעבר. דה מוס: "אוחנה סבל מחוסר מזל בתחילת דרכו כמאמן, הוא בהחלט יכול להתאים לנו". אוחנה: "עדיין לא קיבלתי פנייה רשמית"

  מאמן בני יהודה, אלי אוחנה, שחתם השבוע על חוזה לעונה נוספת בבני יהודה, הוא אחד מבין ארבעה מועמדים לאימון קבוצת מכלן בעונה הבאה, כך מפרסם בגיליונו השבוע המקומון הבלגי הנפוץ "גאזט ואן אנטוור".
  על פי הפרסומים קיבל אוחנה שיחת טלפון מחבר הוועדה מקצועית של מכלן, אד דה-מוס, בה הוצע לו לאמן את הקבוצה. אוחנה שיחק תחת שרביטו של דה-מוס במכלן בעונות 90'-88' והוביל אותה לזכייה הסנסציונית בגביע אירופה למחזיקות גביע.
  היום (ה') אישר דה-מוס את המגעים ען המאמן הישראלי. "אוחנה הוא אחד מבין ארבעה מועמדים לאימון הקבוצה בעונה הבאה". עם זאת הודה דה-מוס כי המגעים נמצאים בשלב ראשוני. "ביום שני הקרוב נקיים ישיבת הנהלה ובה נחליט על המועמד הרצוי לנו מבין ארבעת המועמדים. נזמין את אוחנה להתרשמות במועדון כדי להחליט לגביו וגם כדי שהוא יוכל להחליט לגבינו. בסך הכל הוא בהחלט יכול להתאים לנו"
  הפנייה של דה-מוס למאמן הישראלי מפתיעה לאור היחסים הבעייתיים בין השניים במהלך התקופה בה הדריך דה-מוס את אוחנה, אולם המאמן הבלגי טוען כי הדברים שייכים לעבר. "אני ואוחנה נמצאים עכשיו ביחסים תקינים לחלוטין. מה שהיה שייך לעבר". דה-מוס גם הדהים במידת הבקיאות שלו בקריירת האימון של אוחנה. "במשך השנים עקבתי אחר הקריירה שלו בתור שחקן ובתור מאמן. להערכתי הוא סבל מחוסר מזל בעונתו הראשונה כמאמן בית"ר ירושלים. גם הירידה עם בני יהודה לפני שתי עונות נובעת מחוסר מזל בעקבות הפציעה של השוער הראשון".
  לעומת מאמנו לשעבר במכלן, נשמע אוחנה מסוייג הרבה יותר לגבי האפשרות שיאמן את הקבוצה, שהעונה חזרה לליגה הראשונה בבלגיה. "אני לא יודע על ההתעניינות של מכלן בי כמאמן. נכון שדיברתי עם דה-מוס אבל זה היה לפני חודשיים והוא הזמין אותי למשחק ראווה של ותיקי מכלן נגד הקבוצה המקומית, אליו נבצר ממני להגיע".
  מאמן בני יהודה לא הסתיר את שביעות רצונו מהבקיאות של דה-מוס בביוגרפיה שלו כמאמן. "זה מחמיא לי שדה-מוס, אשר לפני עשר שנים היה מאמן צמרת באירופה ,שולט בסרטים על קריירת האימון שלי. עם זאת לא הייתי ממהר והופך את העניין לרציני כל עוד לא נעשתה פנייה רשמית יותר".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  אלי אוחנה. בבלגיה לא שכחו אותו
  צילום יוסי רוט
  מומלצים