שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ח"כ רן כהן: מדוע הוכשלה חקירת ההימורים?
  רן כהן שלח מכתב למפכ"ל המשטרה, בו הוא דורש לחקור מדוע הופסקה חקירה שהתנהלה בעבר מטעם הטוטו נגד ההימורים הבלתי חוקיים, והאם החקירה הוכשלה?

  ח"כ רן כהן העביר אתמול (ב') מכתב למפכ"ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי, ובו הוא מבקש ממנו לבדוק כיצד חומר שהוגש למשטרה לפני יותר משלוש שנים על ידי חוקר פרטי בשם שלמה נחשון, בנוגע להימורים הלא חוקיים בספורט, לא נבדק עד עתה.
  במכתב מציין כהן, כי נחשון חקר במשך 15 שנים את ההימורים בספורט מטעם הספורטוטו. כהן ציין כי פעל צוות חקירה מיוחד שנחשון הפעיל בעניין ההימורים, צוות שעקב ותיצפת על מוקדי ההימורים ואף ערך פשיטה על בית בתל אביב, שבו על פי החשד, התמקד מרכז הפעילות של המהמרים.
  במכתב נטען כי מנהלי ההימורים הוזהרו יום לפני הפשיטה, ונשאלת השאלה, לטענת כהן, האם הועבר מידע מוקדם לחשודים. כהן מבקש מהמשטרה לבדוק את הסיבות לכשל הפשיטה ולחקור מדוע למרות מעטה הסודיות הכבד, הוכשלה משימת המשטרה.
  במכתב נטען עוד, כי יו"ר מועצת ההימורים דאז, עורך הדין רוני בראון, הפסיק את עבודתו של נחשון, דווקא לאחר התקדמות משמעותית שהושגה בחקר הפרשה. כהן תמה מדוע לא הוחלף צוות החקירה של נחשון בצוות חקירה אחר, שהרי חקירה שכזאת היתה אמורה לשרת את האינטרס של מועצת ההימורים, שהיא הנפגעת העיקרית מהתרחבות ממדיהם של ההימורים הבלתי חוקיים.
  את תגובתו של בראון לא ניתן היה להשיג בשעת כתיבת הידיעה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים