שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל חיפה: כוונה לתבוע את הבקרה התקציבית
  שחקני ועובדי הפועל חיפה עשויים להגיש תביעה משותפת נגד הרשות לבקרה תקציבית בגין רשלנות מקצועית, מאחר ולא קיבלו משכורות בשלושת החודשים האחרונים. גרייב: "אם ברשות לא היו בטוחים שאפשר לשלם את הכספים, מדוע הם אישרו את החוזים?"

  בהפועל חיפה מנסים להתארגן בימים הקרובים כדי לארגן תביעה משותפת נגד הרשות לבקרה תקציבית. השחקנים ועובדי הקבוצה עשויים לתבוע את הרשות בשל רשלנות מקצועית, בגין העובדה שבמשך שלושת החודשים האחרונים הם לא קיבלו משכורות בסיס ולא פרמיות בשווי 18 נקודות ליגה (לשחקנים).
  השחקנים מטילים את האחריות למצב על הרשות לבקרה תקציבית, שאישרה בפתיחת העונה החולפת את חוזיהם, למרות שבדיעבד התברר כי אין לחוזים אלה כיסוי. מגן הקבוצה, נג'ואן גרייב: "אני רוצה לקבל את הכסף שמגיע לי לפי החוזה. עורך הדין שלי יחליט אם לתבוע את הקבוצה או לחלופין את הרשות לבקרה תקציבית על רשלנות מקצועית. אם הרשות לבקרה תקציבית לא היתה בטוחה שיש דרך לשלם את הכספים, מדוע הם אישרו את החוזים?!".
  מנכ"ל הקבוצה, אבי קאופמן: "התביעה תהיה על רשלנות מקצועית. בשביל מה מקבלים ברשות לבקרה תקציבית כל כך הרבה כסף? לא יכול להיות שיתנערו מזה שהשחקנים לא קיבלו משכורות יותר משלושה חודשים".
  יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, יאיר רבינוביץ', אמר בתגובה: "זה לא האיום הראשון ובטח גם לא האחרון. גם זה יתברר בסופו של דבר כעורבא פרח. מי שרוצה שיתבע, בשביל מה לאיים לפני זה? עוד לא ראיתי מישהו שמימש את האיומים האלה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  גרייב. כועסים על הבקרה
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים