שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית המשפט: בניון יכול לצאת לספרד
  בית המשפט המחוזי דחה היום את תביעתה של הפועל ב"ש להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ על יוסי בניון, וקבע כי השחקן יוכל לצאת לספרד. בא כוחו של בניון: "המהלך של באר שבע היה לא מכובד"

  בית הדין המחוזי בבאר שבע דחה היום (ה') את תביעתה של הפועל באר שבע וקבע כי אין באפשרותו להטיל צו עיכוב יציאה מהארץ על יוסי בניון. בנוסף, קבע השופט, ניל הנדל, כי באר שבע תפצה את בניון ב-3,000 ש"ח,הוצאות משפט.
  כזכור, אלי זינו, הבעלים של הפועל באר שבע, הגיש תביעה על סך 12.5 מיליון דולר נגד בניון, בעקבות הפרת הסכם לכאורה של השחקן. זינו ביקש היום (ה') מבית המשפט לעכב את יציאתו של בניון לספרד, מחשש כי היא תפגע בהליך הבוררות. השופט, ניל הנדל, דחה את טענת באר שבע, שגרסה כי כרטיס השחקן של בניון מוגדר כנכס ולכן אין מדובר ביחסי עובד-מעביד, וקבע כי אין כי מכיוון שמדובר ביחסי עובד-מעביד, אין לו לבית המשפט זכות עניינית לדון בתביעה וכי היא אמורה להתדיין בבית הדין לעבודה.
  בפסיקתו, כתב השופט הנדל כי "ההפרדה בין השחקן ובין כרטיסו הנה מלאכותית. לא ניתן לומר שהנעשה בכרטיס הנו מחוץ לעולמו של השחקן כמתבונן מהצד. הטענה כי עסקינן בנכס, קרי הזכויות בכרטיס השחקן, ולא בשחקן עצמו, מתעלמת מהמימד האנושי של הסכסוך, קרי זכויות העובד".
  בבאר שבע התאכזבו מאוד מפסיקת השופט, אך טענו כי אין בכוונת לוותר. גורמים בקבוצה אמרו ל-ynet כי "הקבוצה לא תפנה לבית הדין לעבודה, אלא תעלה את הנושא לבית המשפט העליון".

  דן חי: "המהלך של ב"ש היה לא מכובד"

  בא כוחו של השחקן, עו"ד דן חי, אמר בתגובה להחלטת השופט: "כל המהלך של הפועל באר שבע היה לא מכובד. יוסי, שגדל בקבוצה, נפגע מאוד. ישנם הליכים משפטיים שאפשר לנקוט בהם, אולם לא צריך לרדת לרמה של עיכוב יציאה מהארץ בגלל מחלוקת על גובה הכרטיס. אם נצטרך להגיב להליכים המשפטיים של באר שבע נעשה זאת".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים