שתף קטע נבחר

WNBA: יוסטון עם המאזן הטוב בליגה

ניצחה אתמול את מינסוטה לינקס 66:78 והורידה אותה למקום השלישי בבית המערב

יוסטון קומטס ממשיכה לנצח. אמש היא גברה על מינסוטה לינקס 66:78 ורשמה בכך את הניצחון השישי שלה ברציפות. סינטיה קופר עם 25 נקודות, שריל סוופס (מקום שני בטבלת הקלעיות של הליגה) עם 20 נקודות וטינה תומפסון עם 19 נקודות השיגו יחד 64 נקודות לקבוצתן. יוסטון מחזיקה כעת במאזן המשחקים הטוב ביותר בליגה, עם תשעה נצחונות והפסד אחד, והיא ממוקמת במקום הראשון בבית המערב. מינסוטה נמצאת במקום השלישי באותו בית, עם שישה ניצחונות ושלושה הפסדים. קטי סמית`, שמובילה את רשימת הקלעיות בליגה, קלעה 18 נקודות למינסוטה, כריסטי פולקל הוסיפה 14 נקודות ואנדריאה לויד-קורי ובטי לנוקס קלעו 11 נקודות כל אחת.
בסיום המחצית הראשונה הובילו הקומטס 29:42 והיה נראה כי המשחק כבר בידיים שלהן. הלינס חשבו אחרת, ועם פתיחת המחצית השנייה הצליחו לקלוע תשע נקודות תוך שתי דקות. מאמן הקומטס החליט לקחת פסק זמן והמשחק חזר לידיים של יוסטון, שלא איפשרה ללינקס לקלוע במשך יותר משתי דקות והחזיקה אותם על 37 אחוזי קליעה מהשדה בסך הכל.
המשחק אתמול היה ניצחון הבית הרביעי ברציפות של יוסטון ובסך הכל עומד מאזן משחקי הבית שלהן על חמישה נצחונות והפסד אחד. "עבורנו, ניצחון על מינסוטה בבית אומר הרבה", אמרה תומפסון לאחר המשחק. "זו קבוצה צעירה שלא מפחדת מאף אחד, והניצחון עליהן אתמול הוא שליחת מסר לכולם - קשה מאד לעצור אותנו, וכל קבוצה שתעשה זאת תהיה בעלת הגנה מצוינת".
במשחק נוסף אתמול ניצחה יוטה סטארז את סיאטל סטורס 53:56. בלי שחקנית האול-סטאר שלהן, נטלי ויליאמס (הסובלת מפציעה בגב התחתון), ובמצב של פיגור כמעט בכל שלבי המשחק, הצליחו הסטארז להשיג בסופו של דבר את הנצחון השלישי שלהן ברציפות. שבע דקות לסיום עוד היתה התוצאה 44:37 לסטורם, אולם משחק קבוצתי מצויין של הסטארז איפשר ריצה של 17-5. כשנותרו 1:43 דקות לסיום, דייקה קטי סטארבירד בקליעה לשלוש נקודות והעלתה את יוטה ל-49:50, יתרון שהלך וגדל עד לסיום.
מרגו דיידק קלעה לזכות יוטה 16 נקודות, קטפה שבעה כדורים חוזרים ודייקה בכל עשר הזריקות שלה מהקו. אנדה קמפבל קלעה 21 נקודות לסיאטל, אולם כשאף שחקנית אחרת בקבוצתה לא מצליחה לקלוע יותר משש נקודות, זה לא הספיק. קמפבל אמרה בסיום: "פשוט לא סיימנו את העבודה. היינו צריכות להאמין שאפשר לנצח ולא רק לשחק חזק ולהוביל את המשחק. היינו צריכות שכל אחת תתרום הערב קצת יותר".

לפנייה לכתב/ת
מומלצים